Sonuçlar

JCD1 - Terin Tabağı Teşhiri

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25450Taeyang LeeChodang university KOREAGOLD

JCD2 - Balık Teşhir Tabağı

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25480Hee Nam JoChodang university KOREAGOLD
25481Soyeon KimJeollanam-do MuanKOREABRONZE

JCD3 - Et Teşhir Tabağı

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26719Berçem AcarVan / Edremit Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
27166Jihoon HongHANSOL CULINARY ACADEMYKOREASILVER
25478Taeyang LeeChodang university KOREASILVER

JCD4 - Restoran Tabakları

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25783Hyewon KwonHANSOL CULINARY ACADEMYKOREASILVER
25828Ji Hyun LeeChodang universityKOREASILVER

JNT1 - Artistik Çalışma

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27279Merve Bengisu Yüceerbta/Cakes&BakesTÜRKİYEBRONZE
26762Seyitali YaşarHamurdan pasta cafeTÜRKİYEBRONZE

JNT5 - Kutlama Pastası

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27236Ahmet Fuat AtıcıÖğrenciTÜRKİYEMERIT
26269Bahriye Aydınsweet heaven cookiesTÜRKİYESILVER
27176Ezgi ÇobanBTA CAKES &BAKESTÜRKİYEBRONZE
25305Hacer KocarBursa / Muradiye Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25192Hicret Gayrıanalİstanbul / Kartal Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25304İsmet GündoğduBursa / Muradiye Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26115Merve Nur ÇinKocaeli / Kocaeli ÜniversitesiTÜRKİYEGOLD
25273Mürüvvet Terziİstanbul / Kartal Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25710Neslihan HembilRomado pastanesi TÜRKİYEBRONZE
25852Rükiye AlbayrakÇanakkale / Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiTÜRKİYEMERIT
25820Sinem BaranSİNEM PASTATÜRKİYEGOLD

JP1 - Lise Düzeyi Okulları Öğrenci Aşçı Balık Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26829Ahmet UğurKarabük / Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25902Ahmetsezer Şanlıoğluİzmir / Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25603Ali Demirtarsus turizm otelcilikTÜRKİYEMERIT
26554Almila Elyesa Çebarİzmir / Çeşme Yahya Kerim Onart Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26998Andrijana Jovanovicugostiteljsko-turistickaSERBIASILVER
25890Aykut Tınkırİstanbul / Kumburgaz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26877Aylin KarakayaöğrenciTÜRKİYEBRONZE
26398Ayşenur Gülsünİstanbul / Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25156Barış SiliEDİRNE SERHAT İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİTÜRKİYEMERIT
25618Bekem AkkuşYokTÜRKİYEBRONZE
26692Berfin KarabulutZUMA RESTAURANTTÜRKİYESILVER
25407Berke BektaşKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26600Bilal Kurtuluşİzmir / Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26666Burak Bayraktarİstanbul / Şişli Kervansaray Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26532Buse Baloğluİstanbul / Beylikdüzü 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYECERTIFICATE
26789Buse Betül KaleciAnkara / Ankara Etimesgut Hayriye-Ethem Turhanlı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26384Buse Nur Dülgerİstanbul / Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEMERIT
26211Büşra Nur ÖzcanKocaeli / Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEMERIT
25279Ceren SaraçÖğrenciTÜRKİYEBRONZE
26457Chanyang KwakHANSOL CULINARY ACADEMYKOREASILVER
26481Çağla KoçMuğla / Şefika Pekin Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26885Demet BatmazöğrenciTÜRKİYEBRONZE
25463Dilara Şenİstanbul / Siyavuşpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26174Dilek DirliksoyKocaeli / Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26291Doğukan KarataşMEHMET ZEKİ BALCI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİTÜRKİYEBRONZE
26121Eda Nur Çanakcıİstanbul / Çekmeköy TOKİ Çok Programlı Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26505Elif Ünalİstanbul / Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26559Emin SezerGiresun / Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26745Emin TekinalpKastamonu / Cide Bayram Yusuf Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26475Emine SolakHatay / Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25325Emine Güliz Demirİstanbul / Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26397Eray KalaycıoğluBursa / Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26116Erhan Demirelİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25944Erman ÇevikŞaban Temuge Mesleki Ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25265Esra ÖzdemirSELİMPAŞA İMKB MTALTÜRKİYEGOLD
26181Esra AydınZeybek hotel TÜRKİYEBRONZE
26155Esranur TuraçStajerTÜRKİYEBRONZE
26630Ethem Mertcan AydoğanMEHMET ZEKİ BALCI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİTÜRKİYESILVER
26232Fatmanur IşılAntalya / Demirtaş Çok Programlı Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26945Feyzan ArslanoğluÖĞRENCİTÜRKİYEBRONZE
25724Göktuğ Türkerİzmir / Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEMERIT
26466Gönül DönmezHayriye Ethem türbanlı mesleki ve teknik anadolu lisesiTÜRKİYESILVER
26797Hande Düzenliİstanbul / Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26393Hasan Hüseyin BircanPalm wings otelTÜRKİYEBRONZE
26548Hasan Hüseyin Polatİzmir / Çeşme Yahya Kerim Onart Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25840Haşim Can Ormanyaranİstanbul / Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25985Hava Demirİstanbul / Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26295Hikmet BudakeskişehirTÜRKİYESILVER
25645Hilal AğcaSELİMPAŞA İMKB MTALTÜRKİYESILVER
25869Hilmi DemirKonya / Karatay İMKB Gazi Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25943Hüseyin KayaAnkara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26585Hüseyincan Kuluçİzmir / Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25664Hyeonjae HongHANSOL CULINARY ACADEMYKOREASILVER
25781Hyewon KwonHANSOL CULINARY ACADEMYKOREASILVER
25661Hyunjae ParkHANSOL CULINARY ACADEMYKOREASILVER
26696İlayda DurmazHANIMELİ BALIK RESTAURANTTÜRKİYESILVER
26225Jihoon HongHANSOL CULINARY ACADEMYKOREABRONZE
26541Juhyun MoonHANSOL CULINARY ACADEMYKOREABRONZE
26495Kader PehlivanKocaeli / Kandıra Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26273Kader AşanYokTÜRKİYEBRONZE
26647Kader PolatVan / Edremit Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25625Kerem TürkYokTÜRKİYEBRONZE
26711Lütfi SelçukDenizli / Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26997Marija Djordjevicugostiteljsko-turistickaSERBIASILVER
26021Mehmet Akgünİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25469Mehmet KırseverTarsus Turizm ve Otelcilik LisesiTÜRKİYEBRONZE
26302Mehmet Serdar Bakırkapİstanbul / Sabit Büyükbayrak Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26171Mehmet Vefa Oruçİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25234mehmethan kayaBursa / Muradiye Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26569Melike YigitAnkara / Keçiören Yamantürk Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26704Melike KulHANIMELİ BALIK RESTAURANTTÜRKİYESILVER
26637Meral TumarÖğrenciTÜRKİYESILVER
26470Mert Samet AkpunarKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26552Merve BüyükşanalanYEŞİLBAYIR İMKB MTALTÜRKİYESILVER
26923Miray KayaBolu / Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25606Muhammed ŞahinSivas / Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26192Muhammed Cemal Düvenİstanbul / Selahaddin Eyyubi Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26577Mustafa GülerYokALBANIABRONZE
25816Mustafa Atalay Yakutİstanbul / Kağıthane Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26973Nadir ÖzdenyaGüzelyurt Meslek LisesiKKTCSILVER
25981Neslihan EmirKocaeli / Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26736Numan GezgenBolu / Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26667Oğuzhan BozkurtAntalya / Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25228Oğuzhan ÇelikMuğla / Bodrum Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25366Okan DoğruerBolu / İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26709Onur GümüşkayaOrdu / Sakin Şehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26603Ömer AltanOgrenciTÜRKİYEBRONZE
26197Ömer Günemir murat özdilek mtal afyonTÜRKİYESILVER
26658Ömer Hira Hürolİstanbul / Şenesenevler Mualla Selcanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25425Özge Karacaİstanbul / Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26230Özgür ÇataklıOKULTÜRKİYEBRONZE
26690Öznur HatiTekirdağ / Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25872Reşit ÇolpanÇanakkale / Çanakkale Kepez Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26326Sebahattin KöseMEHMET ZEKİ BALCI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİTÜRKİYEBRONZE
26359Senanur Gülİstanbul / Sabit Büyükbayrak Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26693Senanur CoşkunTekirdağ / Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25227Senem KaraWellborn luxury hotelTÜRKİYESILVER
25747Serhat ÇalıkoğluÇanakkale / Çanakkale Kepez Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25636Serkan AkbalYokTÜRKİYEBRONZE
26620Sertan Özelİzmir / Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEMERIT
26831Sevgi SatıcıtekirdağTÜRKİYESILVER
27035Stefan StankovicUgostiteljsko turističkaSERBIASILVER
26694Süheyla NalbantoğluLE PETİTE MASİONTÜRKİYESILVER
25671Şevval Hilal Cenikİstanbul / Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26660Şule KaraoğluHilton garden İnn TÜRKİYEGOLD
25998Taeyong KimHANSOL CULINARY ACADEMYKOREASILVER
25626Tamer Aksantarsus AKMTAL TÜRKİYEMERIT
26274Tolunay YıldızMuğla / Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26108turan kakan İzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25668Uğur SarıBursa / Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25591Uğurcan SözüpekK.ÇEKMECE SELÇUKLU SOSYAL TESİSLERİTÜRKİYEBRONZE
26949Ümran Dumluİstanbul / Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26791Woo Jae ChungHANSOL CULINARY ACADEMYKOREASILVER
26159Yalçın Okuyucuİstanbul / Selahaddin Eyyubi Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25688Yiğit AvcuOKULTÜRKİYEBRONZE
25684Zeynep GündilerOKULTÜRKİYESILVER

JP10 - Üniversite Düzeyi Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26403Aliye SertkayaSinop / Sinop ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25997Arzu Asanfaruk saraç tasarım meslek yüksek okuluTÜRKİYEGOLD
26776Ayşenur Beyza YılmazÖgrenciTÜRKİYESILVER
26024Batuhan YerşenMuğla / Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25884Berat KarabaşOkuyorum.TÜRKİYESILVER
27329Dolunay Rauf KubalYeniçağa M.T.A.L ÖğrencisiTÜRKİYEBRONZE
26131Emre ÇelebiKonya / Necmettin Erbakan ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26818Görkem Çırpanİstanbul / İstanbul Gelişim ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25974Hatice YurdtaşEdirne / Trakya ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
27133Miray Yıldızİstanbul / İstanbul Gelişim ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26409Özcan ÖztürkBursa / Uludağ ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
27189Seyfi Ceylanİstanbul / İstanbul Rumeli ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25896Şerife Tomumina hotelTÜRKİYEBRONZE
26674Umut GenelÖğrenciTÜRKİYEBRONZE
26075Yasin SekvanMuğla / Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
27013Yaşar MeteNevşehir / Nevşehir Hacı Bektaş Veli ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE

JP11 - Yılın En İyi Lisesi Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25793Ahmet Faruk SağlamBolu / Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25817Aleyna Yorulmazİstanbul / Kağıthane Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26430Aykut Filizfidanöğrenci TÜRKİYEBRONZE
26422Barış ErçoksesÖğrenciTÜRKİYEBRONZE
26758Berfin KarabulutZUMA RESTAURANTTÜRKİYEBRONZE
26560Berivan Yamanİstanbul / Esenyurt TOKİ Ali Duran Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25968Berna Nur DiricanÖğrenciTÜRKİYESILVER
25995Berra Karaİstanbul / Vehbi Koç Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25212Betül Sena İzgiİSTANBUL ŞİŞLİ MARRİOTT OTELTÜRKİYEGOLD
25680Bilal Yunus DönmezAntalya / Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26544Büşra ÖzdemirÖğrenci/ okulTÜRKİYEBRONZE
26772Cem HoruzöğrenciTÜRKİYEBRONZE
25405Cemal Aydın ŞahinBolu / İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25745Çağrı AlacaoğluÇanakkale / Çanakkale Kepez Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26496Çiğdem Başİstanbul / Esenyurt TOKİ Ali Duran Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26713Dilan TanBalıkesir / Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25633Dilan Temurİstanbul / Ayşe Ege Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25683Dilara Sevda DemirAnkara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25594Dilek ErdinçClarion hotel Golden hornTÜRKİYESILVER
25355Doğukan MutKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27024Doğukan DilmaçİZMİR HILTONTÜRKİYEBRONZE
26248Doğukan KarataşMEHMET ZEKİ BALCI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİTÜRKİYEBRONZE
26085Emin TekinalpKastamonu / Cide Bayram Yusuf Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25568Eren AkkoyunTARSUS TURİZM OTELCİLİK LİSESİTÜRKİYESILVER
25223Eşref YurtMuğla / Bodrum Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25632Ezgi Altunİstanbul / Ayşe Ege Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25990Fırat AkgümüşYalova / Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26957Görkem Büyükçınarİzmir / Selçuk Şehit Er Mehmet Yüce İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25502Hanım GürbüzöğrenciTÜRKİYEBRONZE
25427Hilal Aslanİstanbul / Kartal Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25641İlbey BeyhanBursa / Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25991İnci Özİstanbul / Küçükçekmece Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26078Kafiye Nur KahramanKütahya / Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25310Kerime ÖzbekAnkara / Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25777Kyumin KimHANSOL CULINARY ACADEMYKOREAGOLD
25825Mehmet KırseverTarsus Turizm ve Otelcilik LisesiTÜRKİYEBRONZE
26714Mehmethan KayaBursa Muradiye Turizm ve Otelcilik LisesiTÜRKİYESILVER
25276Melisa Yılmazİstanbul / Hasan Şadoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26741Merve ÖzdemirÖğrenci TÜRKİYEBRONZE
25605Muhammed ŞahinSivas / Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26816Nur Sevgi AdıgüzelMuğla / Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26167Onur Balcıİstanbul / Selahaddin Eyyubi Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26739Ömercan ŞenBolu / Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25917Öykü ÇengizYalova / Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25496Rabia YazaroğluKütahya / Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25868Sadık ÇağlayandereliKonya / Karatay İMKB Gazi Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEMERIT
26400Serkan KurtNEOLOKALTÜRKİYEBRONZE
25878Sevde ÇakırKütahya / Devlet Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25339Seyit Ahmet Örenİstanbul / Şişli Kervansaray Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25631Sinan Emre ÖzdemirAnkara / Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25644Sude ErdemAnkara / Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26828Süeda ÖzşentürkKocaeli / Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25634Şeyma Nur Sorarİstanbul / Kartal Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25354Şimal Ençevikİstanbul / 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26216Tilve YıldızeskişehirTÜRKİYEGOLD
26437Tuğçe GacemirBursa / Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26533Tuğçe HızaröğrenciTÜRKİYESILVER
26990Veysel YılmazAntalya / Manavgat Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26650Zafer Samet AksözKonya / Karatay İMKB Gazi Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26412Zeynep Ceren Cantemürİstanbul / Fehmi Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE

JP12 - Pratik Gençler Pizza ve Pide Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25695Ali İhsan AtaklıOKULTÜRKİYESILVER
26735Anıl BayarMEHMET ZEKİ BALCI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİTÜRKİYESILVER
25572Atakan AslanTarsus Otelcilik ben Turizm Lisesi TÜRKİYEBRONZE
25160Ayça Nur ÇaylarEDİRNE SERHAT İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİTÜRKİYESILVER
26707Aydoğan KocaHavva Aslanoba OTML TÜRKİYESILVER
25327Berfin Degerİstanbul / Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25184Berk Dumancıedirne serhat imkb mesleki ve teknik anadolu lisesiTÜRKİYEBRONZE
25213Berkay Evrenedirne serhat imkb mesleki ve teknik anadolu lisesiTÜRKİYESILVER
26710Beytullah GevrekOrdu / Sakin Şehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26728Bilcan İbişMuş / Nusret Sarman Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25984Burak Filizİzmir / Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25615Büşra ÖzcanSivas / Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26987Dilara Akdoğanİstanbul / Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25210Doğa ÇantepeMuğla / Bodrum Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26147Doğukan Aktaşİstanbul / Selahaddin Eyyubi Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25832Duygu ArduçSELİMPAŞA İMKB MTALTÜRKİYEGOLD
25966Efe ErolStudentKKTCMERIT
26455Efe SeçmenBursa / Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26703Elif MutluZUMA RESTAURANTTÜRKİYESILVER
25921Emin Mert KarakoçYalova / Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25946Emir Kaan ErtürkSakarya / Erenler Yunus Çiloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
27010Emre KuruBalıkesir / Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25610Fidan DemirSivas / Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25395Fulya Karaedirne serhat imkb mesleki ve teknik anadolu lisesiTÜRKİYEBRONZE
26045Güler Meltem UyanıkHaydarpaşa Ticaret LisesiKKTCSILVER
25560Mahmut KızılkırklareliTÜRKİYEMERIT
26023Mehmet Akgünİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
27308Meliha KaragözlüGüzelyurt Meslek LisesiKKTCSILVER
25589Meriç BaytarKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEMERIT
26170Mert Şenİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26935Merve AlkanAnkara / Özcan Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26111Necmican Barkançeşme mtalTÜRKİYESILVER
26636Nilsu GüvençÖĞRENCİTÜRKİYESILVER
25595Onur KaradenizDüzce / Şehit Sabri Altınbaş Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26051Onur ErinmezAntalya / Canan-Yavuz Gürkan Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26604Ömer AltanOgrenciTÜRKİYESILVER
26201Ömer Faruk Adıbelliemir murat özdilek mtal afyonTÜRKİYESILVER
26574Özge İvecekİzmir / Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26852Özge SusamMEZZALUNATÜRKİYESILVER
26912Rıza EkiciGüzelyurt Meslek LisesiKKTCSILVER
26695Süheyla NalbantoğluLE PETİTE MASİONTÜRKİYEBRONZE
25214Şeyma Yucalistanbul cevahir hotel asiaTÜRKİYESILVER
26000Taeyong KimHANSOL CULINARY ACADEMYKOREABRONZE
26284Yağız AkköselerBursa / Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25930Yusuf Can GündüzYalova / Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26729Zafer İnanMuş / Nusret Sarman Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26379Züleyha Bozkurtİstanbul / Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD

JP13 - Üniversite Düzeyi Okullar için Pizza Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27143Abdullah MeralibbTÜRKİYESILVER
25412Deniz DemirMuğla / Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26670Efe DinçGirne Amerikan üniversitesiKKTCSILVER
26863Esra YoncaCOİ PİZZA/İTALİAN RESTORANT TÜRKİYEBRONZE
26641Gayeong KimCho-Dang UniversityKOREASILVER
25582İbrahim BayatDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYEGOLD
25419Jaehyung LımChodang universityKOREABRONZE
25416Jeong Woo Shin초당대학교KOREABRONZE
26916Mehmet ÖzdamarAfyonkarahisar / Afyon Kocatepe ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26887Muhammet Koçak444 pizza TÜRKİYESILVER
25421Munhee KimChodanguniversityKOREAGOLD
25453Soyeon KimJeollanam-do MuanKOREASILVER
26605Veysel ÇınarMuğla / Bodrum Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER

JP2 - Lise Düzeyi Okulları Öğrenci Aşçı Restoran Tatlı Tabağı Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25722Ahmet Faruk SemerKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26947Aleyna Çamköyİstanbul / Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26249Alperen Atamanİstanbul / Şile Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25426Anıl MeriçBolu / İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25693Aslı DemirtaşOKULTÜRKİYESILVER
26390Ayça Dilruba KaldırımcıTaksim The Parma HotelTÜRKİYEGOLD
25744aydoğan KocaBursa / Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25651Aysun Cemre DemirkıranKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26463Ayşe Hazal Korkutİstanbul / Küçükçekmece İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26205Ayşe Nedret Aktürkemir murat özdilek mtal afyonTÜRKİYESILVER
25319Ayşe Nur ÇemrekKocaeli / Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25907Ayşegül ÜnBursa / Feriha Uyar Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26415Barış ÇavuşoğluBursa / Muradiye Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26106Batuhan Germanİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26648Berfin ÖlmezVan / Edremit Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26213Berivan Köymenİstanbul / Selahaddin Eyyubi Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26383Berk Ömer Üçüncüoğluİstanbul / Şile Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26206Beyza Aykaçemir murat özdilek mtal afyonTÜRKİYESILVER
27045Beyza SoydeğerYokTÜRKİYESILVER
27349Beyza Kayaİstanbul / Kartal Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25711Beyza Nur CengizÖveçler 4 caddeTÜRKİYEBRONZE
25770Beyzanur SencerKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25612Beyzanur DağaşanSivas / Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25940Burak BalkanYalova / Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27309Buse ÖzyaralıGüzelyurt Meslek LisesiKKTCGOLD
26246Buse Nur AçarTekirdağ / Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26231Busenur YıldızKocaeli / Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25575Büşra Nur KurtoğluMadoTÜRKİYESILVER
25342Ceren ErişTürkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanlığı huber köşkü TÜRKİYEBRONZE
26019Ceyda Kadıoğluİstanbul / Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25969Damla ArabulucuÖğrenciKKTCSILVER
26599Demircan Özdereİzmir / Çeşme Yahya Kerim Onart Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25204Deniz AslanMuğla / Bodrum Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26041Dilan KoçstudentKKTCSILVER
27050Dilan TanBalıkesir / Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26878Dilan DüvleköğrenciTÜRKİYEGOLD
25200Dilara DelioğluMuğla / Bodrum Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26555Ece Gümüşçapİzmir / Çeşme Yahya Kerim Onart Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27259Eda ÇömezBursa / İznik Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25784Edanur KeleşAnkara / Pınarbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25269Elif ÖzkayaSELİMPAŞA İMKB MTALTÜRKİYESILVER
26702Elif MutluZUMA RESTAURANTTÜRKİYEGOLD
25313Elif Su ÖzkaranMuğla / Bodrum Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26228Emin TekinalpKastamonu / Cide Bayram Yusuf Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26478Emine BozkurtHatay / Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26122Enes Güneşpoint hotel TÜRKİYEBRONZE
25593Enes ÖzmenKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25949Enis Özgürİstanbul / Kumburgaz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26240Eray ErenBolu / Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26117Erhan Demirelİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26126Esra ÖznurBursa / Osmangazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26655Ezgi AvcıöğrenciTÜRKİYESILVER
26280Fatma TaşdemirMuğla / Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25725Fatma KarKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25611Fidan DemirSivas / Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25904Funda CeylanBursa / Osmangazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25701Furkan ÖztekinAnkara / Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25388Furkan ÖzekAnkara / Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25349Furkan YalçınÇırağan palace kempinski TÜRKİYESILVER
26553Gamze Kazankayaİzmir / Çeşme Yahya Kerim Onart Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25698Gaye ÇetinOKULTÜRKİYESILVER
25967Gizem ŞimşekatanSurrentKKTCSILVER
25331Gizem Şanlıİstanbul / Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26836Gülben UçkunTekirdağ / Şarköy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26608Gülbeyaz ÇilekÖğrenciTÜRKİYESILVER
26629Gülcan YıldızÖğrenciTÜRKİYEGOLD
25208Gülfidan Bolİstanbul / Kartal İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26909Gülüşan KaradağGüzelyurt Meslek LisesiKKTCSILVER
25347Güntaç ÇobanSELİMPAŞA İMKB MTALTÜRKİYESILVER
25277Gürolcan ElverenBursa / Muradiye Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
27320Hakan EkenBursa / İznik Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26217Hamitcan AyvazÖgrenciTÜRKİYEBRONZE
26598Hande Sertİzmir / Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25609Hanife KaraüzümSELİMPAŞA İMKB MTALTÜRKİYESILVER
25193Hicret Gayrıanalİstanbul / Kartal Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26178Hilal ÖzçelikMeloon Cafe & RestorantTÜRKİYESILVER
25391Hümeyra AkkanAnkara / Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26586Hüseyincan Kuluçİzmir / Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25812İlayda KodakKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25642İlbey BeyhanBursa / Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25525İlkay Zergül Kızkınİstanbul / Ayşe Ege Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26582İpek Yildirimİzmir / Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26961İpek Hanım ÖzerAnkara / Fatma-Hacı Hüseyin Akgül Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25307İrem Su AydınBursa / Muradiye Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26803İremnur DenizliBalıkesir / Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25352Kaan YücetürkBolu / İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26335Kadir BerberBursa / Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26699Kardelen İpekTekirdağ / Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26322Kevser Çelikhaliç kongre merkeziTÜRKİYEBRONZE
26634Kübra AlagözAnkara / Ankara Etimesgut Hayriye-Ethem Turhanlı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26712Lütfi SelçukDenizli / Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26908Mehmet İbrahim SolmazGüzelyurt Meslek LisesiKKTCGOLD
25498Melek ÇelebiBolu / İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25434Melek MetinBolu / İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25598Melis AteşTekirdağ / Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25628melisa erdemöğrenciTÜRKİYEBRONZE
25588Meriç BaytarKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26396Mert BalcıkocaBursa / Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26169Mert Şenİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEMERIT
25616Merve KüpeliSivas / Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26069Meryem ÇakalMuğla / Şefika Pekin Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25514Meryem SülünKocaeli / Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26715Meryem Erolİstanbul / Beylikdüzü 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26221Mesut UluseskişehirTÜRKİYESILVER
25442Mevlüde KunduzBolu / İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26782Mihriban DoğanÖğrenciTÜRKİYEBRONZE
26487Musa Can DinçGiresun / Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26550Naciye ŞengülBursa / Muradiye Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25646Nazlı BayhanAnkara / Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26731Neslihan KarakayaHilton Garden InnTÜRKİYESILVER
25180Nisanur Onatİstanbul / Kartal İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
27057Niyazi KokunMuğla / Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27054Nur Sevgi AdıgüzelMuğla / Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25513Nuray ÇolakKocaeli / Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25262Nuray Akgül AyeşSELİMPAŞA İMKB MTALTÜRKİYEGOLD
26316Nurcan Özcanİstanbul / Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26802Oğulcan ErkekMuğla / Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26404Oğuzhan VuranBursa / Muradiye Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25509Okan AkbaşTarsus Otelcilik ve Turizm Meslek LisesiTÜRKİYEBRONZE
26876Onur UgarMuğla / Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25176Özge Özcanİstanbul / Kartal İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25842Pelin Tülay ŞendoğanBursa / Feriha Uyar Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26944Rabia ArıcanÖĞRENCİTÜRKİYESILVER
26408Sait Şaban Tonyalıİstanbul / Şile Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26700Sedef IlğınMARİN PRENCESS HOTELTÜRKİYEGOLD
25271Selenay KırseverSELİMPAŞA İMKB MTALTÜRKİYESILVER
25203Selime Kırİstanbul / Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25765Selinay Dinçİstanbul / Sabit Büyükbayrak Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
27264Sena Kızılkayaholiday inn otelTÜRKİYEBRONZE
25862Sena Nur Diriİstanbul / Siyavuşpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25916Senanur KarataşYalova / Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26251Seren Altınİstanbul / Şile Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26642Sevgi ŞenerYokTÜRKİYESILVER
25390Sevgi Rumeysa ÖzayAnkara / Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25433Sevim AkyünBolu / İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27044Simay BaşdaşYokTÜRKİYEGOLD
25755Sude Aleyna PazarÇanakkale / Çanakkale Kepez Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25750Sümeyye Hazal AydınÇanakkale / Çanakkale Kepez Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26727Şerife ÇıdaçıAyasultan HotelTÜRKİYESILVER
25459Şevval BıltırBolu / İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25709Şueda Nur KahramanAnkara / Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26314Şule Işıkİstanbul / Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25962Tuğba KıymazSivas / Necip Fazıl Kısakürek Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26079Tuğçe SivriöğrenciTÜRKİYESILVER
26746Tuğçe ÇavgaAden Boğazköy TesisleriTÜRKİYEBRONZE
26114Tuna Doğa Özsönmezİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25934Uras AkbabacanYalova / Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26247Yağmur UysalTekirdağ / Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25435Yasemin TemürBolu / İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26372Yiğit Çelikİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
27105Yiğit Can LazMuğla / Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26048Yiğit Metehan GüleryüzAntalya / Canan-Yavuz Gürkan Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26525Zeynep Şenelİstanbul / 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26244Zeynep TaşTekirdağ / Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER

JP3 - Lise Düzeyi Okulları Öğrenci Aşçı Makarna Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26610Ahmet Selim PamukBursa / Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26616Ahmetsezer Şanlıoğluİzmir / Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25510Akif GünTarsus Turizm OtelcilikTÜRKİYESILVER
26469Aleyna GençHayriye Ethem Turhanlı Mesleki ve Teknik Anadolu lisesiTÜRKİYEGOLD
25473Ali ÖzbozoğluTarsus turizm otelcilik lisesiTÜRKİYEBRONZE
26047Ali ArslanhanAntalya / Canan-Yavuz Gürkan Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25922Alpcan TopaloğluYalova / Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25549Atakan AslanTarsus Otelcilik ben Turizm Lisesi TÜRKİYEBRONZE
25330Ayşe Eşgünoğluİstanbul / Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26391Bekir Can DağdelenAntalya / Falez Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEMERIT
26052Berna Nur DiricanÖğrenciTÜRKİYESILVER
25155Beyza KonduravEDİRNE SERHAT İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİTÜRKİYESILVER
26632Beyza Nur ÖzyürekMEHMET ZEKİ BALCI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİTÜRKİYESILVER
25506Beyzanur UğuzAnkara / Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26519Buğra Tekneciİstanbul / Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26708Burak TekinOrdu / Sakin Şehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26203Büşra Genceremir murat özdilek mtal afyonTÜRKİYESILVER
26896Cansu ÖzkızgınöğrenciTÜRKİYESILVER
26458Chanyang KwakHANSOL CULINARY ACADEMYKOREABRONZE
25659Chanyoung KimSEOULKOREABRONZE
25231Deniz AslanMuğla / Bodrum Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25965Dilara KuruHaydarpaşa Ticaret LisesiKKTCBRONZE
26609Ebrar BegiçTarihi karaköy fırını TÜRKİYESILVER
25447Eda AkbaşAnkara / Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25241Eda Gizem Aktaşİstanbul / Kadıköy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26081Efekan YavuzOgrenciTÜRKİYEBRONZE
25229Enes Hasan BerberoğluMuğla / Bodrum Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27049Eray SağlamBalıkesir / Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27367Ergül YazıcıÖğrenciTÜRKİYESILVER
25329Esma Hilal Akkuşİstanbul / Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26371Furkan Ülgerçeşme mtalTÜRKİYESILVER
27152Furkan YağlıMuğla / Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26652Gamzenur AlanSultanahmet/ Sura Hotel TÜRKİYEBRONZE
25178Gaye Aydınİstanbul / Kartal İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26082Görkem Gölİstanbul / Selahaddin Eyyubi Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25691Hanife KurşunOKULTÜRKİYEGOLD
26488Hatice ŞahinGiresun / Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27296Hazal Deniz ÇakıroğluKocaeli / Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25267Hilal AğcaSELİMPAŞA İMKB MTALTÜRKİYESILVER
25409Hülya YiğitOkuyorumTÜRKİYEBRONZE
26906Hüseyin RevanGüzelyurt Meslek LisesiKKTCBRONZE
25665Hyeonjae HongHANSOL CULINARY ACADEMYKOREABRONZE
25662Hyunjae ParkHANSOL CULINARY ACADEMYKOREABRONZE
26226Jihoon HongHANSOL CULINARY ACADEMYKOREACERTIFICATE
26542Juhyun MoonHANSOL CULINARY ACADEMYKOREASILVER
25565Kafiye Nur KahramanKütahya / Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26031Kübra KorkmazÖĞRENCİTÜRKİYEBRONZE
26204Kübra Özemir murat özdilek mtal afyonTÜRKİYESILVER
25776Kyumin KimHANSOL CULINARY ACADEMYKOREABRONZE
26761Lütfi SelçukDenizli / Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26594Mehmethan KayaBursa Muradiye Turizm ve Otelcilik LisesiTÜRKİYESILVER
25529Melda KaraFehmi Yılmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26500Melisa LafçıhiltonTÜRKİYESILVER
26907Mustafa YağcıGüzelyurt Meslek LisesiKKTCSILVER
25183Mürüvvet Terziİstanbul / Kartal Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26110Necmican Barkançeşme mtalTÜRKİYEBRONZE
25983Neslihan EmirKocaeli / Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26215Nurcan YaşarKocaeli / Kandıra Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26268Nurgül Omputİstanbul / Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26313Ömer YüceAntalya / Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26142Petek Çiçekİstanbul / Küçükçekmece Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25577Rabia Pekerİstanbul / Kartal Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25713Sadık Can ElmasKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26461Sedanur DüşerKadırgalı RestoranTÜRKİYESILVER
26445Sedef Nur DamdamGiresun / Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25667Semanur ÇuvalcıyokTÜRKİYESILVER
26607Sena KarabudakÖğrenciTÜRKİYEGOLD
26277Serhat TaşMuğla / Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
27135Simay BaşdaşYokTÜRKİYESILVER
25656Soyoung KoHIGH SCHOOLKOREAGOLD
26535Sude CiritKocaeli / Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26479Sultan ÇolakHatay / Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27265Sümeyra Taşkınİstanbul / Ahmet Sani Gezici Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26381Şevval Kömürİstanbul / Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26388Taha DoğanAntalya / Falez Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26059Talha Yılmaz-TÜRKİYEBRONZE
25925Tufan BalkanYalova / Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26988Tuğba İmayİstanbul / Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26102Turan Kakanİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26982Ulaş BaltacıöğreniTÜRKİYESILVER
26835Umut YıldızTekirdağ / Şarköy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26104Umut Kapaklıİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26792Woo Jae ChungHANSOL CULINARY ACADEMYKOREABRONZE
25340Yasemin ÖzkanÖğrenciTÜRKİYEGOLD
26623Yasin Can Erkuşİzmir / Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25614Zehra ErsançmışSivas / Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26256Zeynep ErolKocaeli / Kandıra Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER

JP4 - Lise Düzeyi Okulları Ana Yemek Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25687Ahmet Can AkayOKULTÜRKİYESILVER
25728Aleyna ÖzerTekirdağ / Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25913Aleyna KayaBahcelievler 100.yıl mesleki ve teknik anadolu lisesiTÜRKİYESILVER
25587Aleyna AydınalpTantavi sosyal tesisleriTÜRKİYEBRONZE
25604Ali Demirtarsus turizm otelcilikTÜRKİYEBRONZE
26312Ali AlanAntalya / Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25692Ali Kadir AksakalOKULTÜRKİYESILVER
27280Ali Umut GülşenMuğla / Bodrum Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25926Alihan KarakoyunYalova / Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25328Alper AtaySELİMPAŞA İMKB MTALTÜRKİYESILVER
25939Asya TuranKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25815Atilla Selçuk Gürçaykağıthane mesleki ve teknik anadolu lisesiTÜRKİYEBRONZE
26443Ayça AkdüzentekirdağTÜRKİYESILVER
25773Aykut Filizfidanöğrenci TÜRKİYESILVER
25249Ayşe SarıkayaKocaeli / Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25320Ayşe Nur ÇemrekKocaeli / Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26004Ayşegül Güneşİstanbul / Küçükçekmece Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26180Ayşenur Aydınİstanbul / Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26189Ayşenur Biniciİstanbul / Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26196Basri Kamışçıemir murat özdilek mtal afyonTÜRKİYEBRONZE
26107Batuhan Germanİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26336Berfin Kanİstanbul / Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25992Berk AkgünAntalya / Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25211Betül Sena İzgiİSTANBUL ŞİŞLİ MARRİOTT OTELTÜRKİYESILVER
26311Bilal Yunus DönmezAntalya / Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26471Burak Özdemirİstanbul / Şile Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25819Burçin AkyurtKagithane mesleki ve teknik anadolu lisesi TÜRKİYEBRONZE
25218Buse Büyükyıldırımİstanbul / Kartal İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27154Buse Arpacıİstanbul / Ahmet Sani Gezici Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
27298Buse Altıntaşİstanbul / Ataşehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25769Canberk SarıTekirdağ / Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25567Cemil OğurTARSUS TURİZM OTELCİLİK LİSESİTÜRKİYESILVER
25807Ceren Tezcanİstanbul / Sabit Büyükbayrak Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26459Chanyang KwakHANSOL CULINARY ACADEMYKOREAGOLD
25660Chanyoung KimSEOULKOREASILVER
26245Çağla SalcıTekirdağ / Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25963Dilara BölükbaşıSivas / Necip Fazıl Kısakürek Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25201Dilara DelioğluMuğla / Bodrum Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25170Dilara Gevşekİstanbul / Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25245Dilara GüneşKocaeli / Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25323Dilara YenerKocaeli / Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26162Dilek Özrekİstanbul / Selahaddin Eyyubi Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25530Doğancan BirikenAnkara / Güdül Safiye Akdede Çok Programlı Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25685Doğukan ToyOKULTÜRKİYESILVER
25694Duhan AkdenizOKULTÜRKİYESILVER
25613Ebubekir ArslanSivas / Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25811Ecem Erdenİstanbul / Sabit Büyükbayrak Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25867Ecenur SaçıntıBursa / Feriha Uyar Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25653Elif Deniz YiğitYokTÜRKİYESILVER
25187Elif Lal Enginİstanbul / Şişli Kervansaray Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26271Emirhan ÖztürkBolu / İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25230Enes Hasan BerberoğluMuğla / Bodrum Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25468Eren AkkoyunTARSUS TURİZM OTELCİLİK LİSESİTÜRKİYESILVER
27171Eren ÖzkanBalıkesir / Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26233Ergin AlabaşOKULTÜRKİYEBRONZE
26118Erhan Demirelİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26219Esat ÜnaleskişehirTÜRKİYESILVER
26127Esra ÖznurBursa / Osmangazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25202Eşref YurtMuğla / Bodrum Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26462Ezgi KilgiAydın / Güvercinada Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25259Fatma KahramanBursa / Muradiye Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26476Fatma Nur AkbuluttekirdağTÜRKİYEBRONZE
25617Funda SarıkayaSivas / Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25753Furkan Kılıçİstanbul / Şişli Kervansaray Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27215Furkan AltıntaşBalıkesir / Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25964Gaye TopçuSivas / Necip Fazıl Kısakürek Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25752Görkem GöntekiBursa / Muradiye Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25226Hacer YepelekOkulTÜRKİYESILVER
26202Hakan Koparanemir murat özdilek mtal afyonTÜRKİYEBRONZE
26070Harun AydınÖgrenciTÜRKİYEBRONZE
25263Hasan BüyükcanSELİMPAŞA İMKB MTALTÜRKİYEGOLD
26546Hasan Avcıİzmir / Çeşme Yahya Kerim Onart Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25197Havanur YalçınBTATÜRKİYEBRONZE
25225Hilal KarakoçKocaeli / Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25666Hyeonjae HongHANSOL CULINARY ACADEMYKOREASILVER
26748Hyewon KwonHANSOL CULINARY ACADEMYKOREAGOLD
25663Hyunjae ParkHANSOL CULINARY ACADEMYKOREASILVER
25960Ilkay BayramHaydarpaşa Ticaret LisesiKKTCSILVER
25689İlayda ÇırakOKULTÜRKİYESILVER
25335İlayda Soyupakİstanbul / Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25336İlknur Başarİstanbul / Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25746İsmail Mert BayrakÇanakkale / Çanakkale Kepez Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26330İsmihan Kozakİstanbul / Fehmi Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26227Jihoon HongHANSOL CULINARY ACADEMYKOREABRONZE
26543Juhyun MoonHANSOL CULINARY ACADEMYKOREASILVER
25805Kazım YorgunAntalya / Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25679Kemal VarışKütahya / Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25474Kerem İşcanASHABI KEYF MESLEKİ TEKNİK ANLADOLU LİSESİTÜRKİYESILVER
25786Keziban KoçAnkara / Pınarbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25893Kübra ÜnverÇipa yemekTÜRKİYEBRONZE
25526Kübra Hasteİstanbul / 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26749Kyumin KimHANSOL CULINARY ACADEMYKOREAGOLD
25471Mahmut GümüştaşTARSUS TURİZM OTELCİLİK LİSESİTÜRKİYESILVER
25569Mehmet KırseverTarsus Turizm ve Otelcilik LisesiTÜRKİYEBRONZE
26022Mehmet Akgünİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25804Mehmet Emir BingölAnkara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25270Mehmet Koray BayramSELİMPAŞA İMKB MTALTÜRKİYEGOLD
26172Mehmet Vefa Oruçİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25873Melisa AltınokBAHÇELİEVLER 100. YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİTÜRKİYEBRONZE
25508Meriç KabakcıoğluTarsus Otelcilik ve Turizm Meslek LisesiTÜRKİYEBRONZE
25961Mert SarıdaşstudentKKTCSILVER
25947Mert AvcıŞaban Temuge Mesleki Ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25221Mertcan OranİSTANBUL TİTANIC HOTELTÜRKİYESILVER
26188Merve Özcanİstanbul / Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25894Mevlüde Nur Aygünİstanbul / Çekmeköy TOKİ Çok Programlı Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26737Muhammed CangirBolu / Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25918Muhammet ŞimşekYalova / Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25649Muhammet Kadir AslanTekirdağ / Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25590Murat ÖzcanBolu / İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25757Mustafa SatanYokTÜRKİYEBRONZE
26229Mustafa ArslanOKULTÜRKİYEBRONZE
25788Nazire Buse KarakurtÇanakkale / Çanakkale Kepez Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26252Nergiz YılmazTekirdağ / Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27303Neslihan Akpınarİstanbul / Ataşehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26238Neslişah Ergülİstanbul / Fehmi Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25876Oğulcan SağırTekirdağ / Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26373Oğuzhan YalçınöğrenciTÜRKİYESILVER
25652Onur Yasin DinçerYokTÜRKİYESILVER
25542Onurcan GülTekirdağ / Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27281Orhan BozanMuğla / Bodrum Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26195Osman Civanemir murat özdilek mtal afyonTÜRKİYESILVER
25748Ömer GüngörÇanakkale / Çanakkale Kepez Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25843Pelin Tülay ŞendoğanBursa / Feriha Uyar Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25470Ramazan KosASHABI KEHF MESLEKI TEKNIK ANADOLU LISESITÜRKİYESILVER
26266Rukiye KurkuttekirdağTÜRKİYESILVER
25650Rumeysa KayyumKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25950Rümeysa YıldırımÖğrenciTÜRKİYESILVER
25512Salih SevindirKütahya / Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26071Seda KalyoncuOkulTÜRKİYESILVER
25490Sedanur ÖzmetinKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25996Sedef BaydemirÖğrenciTÜRKİYESILVER
26480Selcan BozkurtMuğla / Şefika Pekin Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25515Selim KaragözBolu / İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25322Semra BayramKocaeli / Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25326Senanur Pekşenİstanbul / Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25387Sinan Emre ÖzdemirAnkara / Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25157Sinem AdalıEDİRNE SERHAT İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİTÜRKİYESILVER
25657Soyoung KoHIGH SCHOOLKOREASILVER
25389Sude Sena TulukAnkara / Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26146Şahin ElaldıÖĞRENCİTÜRKİYEBRONZE
25785Şennur YıldırımAnkara / Pınarbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27299Şeyma Akenginİstanbul / Ataşehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27378Şeyma GençlerSakarya / Sezginler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26522Şükriye DemirHOLİDAY İNN OTELTÜRKİYESILVER
26200Şükrü Koçemir murat özdilek mtal afyonTÜRKİYEBRONZE
25999Taeyong KimHANSOL CULINARY ACADEMYKOREASILVER
26411Talha Yılmaz-TÜRKİYESILVER
25627Tamer Aksantarsus AKMTAL TÜRKİYESILVER
26254Tuğba AkçatekirdağTÜRKİYEBRONZE
26103Turan Kakanİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26046Ulaş AlAntalya / Canan-Yavuz Gürkan Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
27314Ulaş BaltacıöğreniTÜRKİYEMERIT
26105Umut Kapaklıİzmir / Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25252Umutcan ÖzdemirRescate otelTÜRKİYESILVER
26547Utku Kılınçİzmir / Çeşme Yahya Kerim Onart Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26545Ünal Talihİzmir / Çeşme Yahya Kerim Onart Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25726Üzeyir Mert MuratoğluKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27159Woo Jae ChungHANSOL CULINARY ACADEMYKOREASILVER
25980Yaren Hastürkİstanbul / Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26395Yaşar ERKEKUygulama oteliTÜRKİYESILVER
25749Yunus Emre DeğirmenciAbant Bahçeli köşkTÜRKİYEGOLD
25751Yusuf TunaBursa / Muradiye Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25608Yusuf SancakSivas / Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26484Yusuf KayaHatay / Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25948Yuşa BulaköğrenciTÜRKİYESILVER
26444Zeliha ŞanlıTekirdağ / Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25670Zeynep Firuze GüneyKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER

JP5 - Lise Düzeyi Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25697Aleyna GülOKULTÜRKİYESILVER
26879Aleyna ÖzaröğrenciTÜRKİYESILVER
25756Ali Kadir AksakalOKULTÜRKİYESILVER
26250Anıl BayarMEHMET ZEKİ BALCI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİTÜRKİYESILVER
25314Aslı İyemKocaeli / Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26530Aynur KaskatıÖğrenciTÜRKİYEBRONZE
25321Ayşe Nur ÇemrekKocaeli / Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25373Ayşe Nur Keskinİstanbul / Kartal Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25810Ayşe Yaren AyhanMutfakTÜRKİYEBRONZE
25345Ayşenur KalaAnkara / Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25185Baki KayaBolu / Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25856Başak BuldurKâğıthane Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27290Batın Ayberk ÇınarÖğrenciTÜRKİYEBRONZE
25942Berkan KıranAnkara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26784Berkay KurtBolu / Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25439Berke BektaşKocaeli / Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25289Bikem Kınalıİstanbul / Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25222Burak Karacıİstanbul / Beylikdüzü Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
27271Burak Talha ÖztürkAydın / Söke Ticaret Borsası Suat Orhon Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26649Büşra KökOrdu / Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26143Cem ŞenyurtOrdu / Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26933Cemre Sena AnDenizli / Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25438Cemrenur DeğirmenciDedeman otelTÜRKİYESILVER
26255Ceren SarıKocaeli / Kandıra Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26657Dilara AvcıÖğrenci TÜRKİYEBRONZE
25743Diyar Aksoyİstanbul / Özel Elçi Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25527Doğancan BirikenAnkara / Güdül Safiye Akdede Çok Programlı Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25394Elif Canİstanbul / Kocasinan Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25959Elif Aslı ErdoğanÖğrenciTÜRKİYEBRONZE
27363Emin ÇavuşAntalya / Serik İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26218Emine PekeskişehirTÜRKİYESILVER
25337Emine Betül Danışmanİstanbul / Şişli Kervansaray Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25260Emircan Aslanİstanbul / Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26644Engin GönülMuğla / Bodrum Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26073Ersin Can YılmazÖğrenciTÜRKİYEBRONZE
25516Fadıl SeydemirMardin Otelcilik ve Turizm Meslek LisesiTÜRKİYESILVER
25287Fehmi Mert Seçkinİstanbul / Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25806Furkan ÇayM.E.B.TÜRKİYEBRONZE
26873Ganime Nur KuralGÜMÜŞHANE HAYME ANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİTÜRKİYEBRONZE
25875Gülseren AkaKütahya / Devlet Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27354Hakan Koparanemir murat özdilek mtal afyonTÜRKİYEMERIT
26611Hasan Avcıİzmir / Çeşme Yahya Kerim Onart Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26938Hediye Gökİstanbul / Bakırköy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25764Hilal Poyrazİstanbul / Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25233Hilal Cansu Akkayaİstanbul / Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27273Hilal Fatma KorkmazDenizli / Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25993Hüseyin Muhammed BıçaklıAntalya / Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25938İlayda ÇırakOKULTÜRKİYESILVER
26076İrem ŞenKütahya / Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26380İzzet Can UçarAqua fantasiaTÜRKİYEBRONZE
26805Kevser Aksuİstanbul / Kartal Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25334Kübra Aydınİstanbul / Hasan Şadoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25458Mehmet Emre BaysalBolu / İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25348Mehmet Koray BayramSELİMPAŞA İMKB MTALTÜRKİYEBRONZE
26520Melda KaraFehmi Yılmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEMERIT
26501Melek Dindarİstanbul / Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25941Melih YılmazAntalya / Demirtaş Çok Programlı Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25570Meriç KabakcıoğluTarsus Otelcilik ve Turizm Meslek LisesiTÜRKİYESILVER
25952Mert Pekerİstanbul / Vehbi Koç Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25477Muhammet Sadi KapcakSamsun / Altınkum Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25861Mustafa DidinKonya / Karatay İMKB Gazi Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25446Necati BıyıklıAydın / Güvercinada Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26209Nurcan YaşarKocaeli / Kandıra Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26807Osman Resül Erayİstanbul / Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26072Osman Yıldıray YıldızSELİMPAŞA İMKB MTALTÜRKİYEBRONZE
25814Ömer SoysalAntalya / Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26208Ömer Günemir murat özdilek mtal afyonTÜRKİYEBRONZE
25721Özgür SaydanAntalya / Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25316Rana BayraktarKocaeli / Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26193Rana ÇetinOkulTÜRKİYESILVER
26521Sabri Samet ÖztürkAnkara / Keçiören Yamantürk Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEMERIT
26210Saide Vildan PehlivanMuğla / Şefika Pekin Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25915Samet EnginYalova / Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26738Selçuk Bozkurtİzmir / Çeşme Yahya Kerim Onart Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEMERIT
25768Senanur Gülİstanbul / Sabit Büyükbayrak Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27002Sezer DoğanAydın / Söke Ticaret Borsası Suat Orhon Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
27310Süleyman GökçeAydın / Söke Ticaret Borsası Suat Orhon Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25278Şeyma Yucalistanbul cevahir hotel asiaTÜRKİYEGOLD
25956Tuğra Baran SevinçliBolu / Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26424Ulaş İstengelözel görken mesleki ve teknik anadolu lisesiTÜRKİYEBRONZE
26989Veysel YılmazAntalya / Manavgat Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
26473Yaren UralHatay / Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25244Yasemin Dumangözİstanbul / Kartal İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26773Yunus ReyhanioğluÖğrenciTÜRKİYEBRONZE
25511Yusuf KandemirBolu / İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25607Yusuf SancakSivas / Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
25988Zehra Ateşİstanbul / Küçükçekmece Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26191Zeynel OcakÖğrenciTÜRKİYEBRONZE
25899Zeynep Simge DüztarlaBursa / Osmangazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEMERIT
25827Zeynep Sude Paksoyİstanbul / Ortaköy Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE

JP6 - Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı Restoran Tatlı

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25312Alara YasavDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26866Angelina Chalaya-UKRAINEBRONZE
25581Atanur UysalDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25281Banu ÜrkmezDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYEGOLD
26134Berfin RuşenAntalya / Akdeniz ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25239Betül BasmazöğrenciTÜRKİYEGOLD
26847Buse Çekiçİstanbul / Istanbul Ayvansaray ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26235Büşra Gül SelçukErzurum / Atatürk ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
27202Cannur TaşdemirLEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİKKTCSILVER
26014Dilara ŞahinErzurum / Atatürk ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26145Döndü KaragözKremlin palaceTÜRKİYEBRONZE
26149Elif FidanGrand öztanık hotel TÜRKİYEMERIT
26091Elif DemirMersin / Toros ÜniversitesiTÜRKİYEMERIT
25400Elif ErkolMezunTÜRKİYEGOLD
25987Elif Nur ÖztürkÖğrenciTÜRKİYESILVER
25309Elifnur ErcanFoodlabTÜRKİYESILVER
25235Enes Onur GölbaşıögrenciTÜRKİYEMERIT
26725Erhan ÇağlayanGirne Amerikan Üniversitesi KKTCMERIT
26253Evin BitkinCoffee BuradaTÜRKİYESILVER
26888Gamze İnçAydın / Adnan Menderes ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26098Gamze Deniz ÇağlayanTokat / Gaziosmanpaşa ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26780Gökhan MumcuÖğrenciTÜRKİYEBRONZE
26239Hayriye YalçınErzurum / Atatürk ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
27197İrem CoşkunMuğla / Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25576Kübra Gülbetekinİstanbul / Haliç ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
27323Maja ŠimunovačkiStudentSERBIAMERIT
26112Mert Melik Oymak-TÜRKİYEBRONZE
25315Mustafa Oğuzhan ErcanATATÜRK ÜNİVERSİTESİTÜRKİYESILVER
26339Mügenaz TerzilerAydın / Adnan Menderes ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26258Nazlı YalçınNevşehir / Nevşehir Hacı Bektaş Veli ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26016Numan BüyükyanboluÜlkü PastanesiTÜRKİYEBRONZE
26563Nur Sena AkyolBursa / Uludağ ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25970Oleksandr HrytsenkoKyiv National University of Trade and EconomicsUKRAINEBRONZE
26508Özcan ÖztürkBursa / Uludağ ÜniversitesiTÜRKİYEGOLD
25256Polat Can İsenOTELTÜRKİYESILVER
26338Rumeysa TekinbursaTÜRKİYEBRONZE
27030Semih ÖzerÖğrenci TÜRKİYESILVER
26038Semra Beyazayİstanbul Yeditepe Aşçılar ve Garsonlar DerneğiTÜRKİYESILVER
25291Simge Çolakfakıoğlugaziantep şirehan otelTÜRKİYESILVER
25547Sinem ÇokyılmazTab gıda TÜRKİYEGOLD
25958Sinem YıldırımMuğla / Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25798Şerife Tomumina hotelTÜRKİYEBRONZE
26212Tansu YanadurMuğla / Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26348Utku YılmazMagic Life BelekTÜRKİYESILVER
27351Yavuzhan DoğanZonguldak / Bülent Ecevit ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25732Yusuf TurnaAfyonkarahisar / Afyon Kocatepe ÜniversitesiTÜRKİYEGOLD

JP7 - Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı Balık Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25167Ahmet Can Güçkanbeyayalara hotelTÜRKİYESILVER
25914Ahmet Eren ÖzdemirKız Kulesi TÜRKİYEGOLD
26930Arife Nur ZanNevşehir / Nevşehir Hacı Bektaş Veli ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26972Atalay YılmazMitte Restaurant with Asia KitchenTÜRKİYESILVER
25282Ayşe Nur CanDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26369Baran BodurMia cafe & kitchenTÜRKİYESILVER
25720Berfin Kurumluİstanbul / Haliç ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26153Berk Vural Uruntaç balık restaurantTÜRKİYESILVER
25247Beyza Manoğluİstanbul / İstanbul Bilgi ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25385Birkan UyanDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26869Dmytro SokurKNUTEUKRAINESILVER
25401Elif ErkolMezunTÜRKİYESILVER
26385Emine AkgüçKastamonu / Kastamonu ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25520Emre BoranÇanakkale / Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25236Enes Onur GölbaşıögrenciTÜRKİYEBRONZE
26186Erdal YıldızErzurum / Atatürk ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26438Eren ÇelebiKonya / Necmettin Erbakan ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25397Fermani KalenderoğluTuzla / Piri Reis ÜniversitesiTÜRKİYEGOLD
26639Gayeong KimCho-Dang UniversityKOREASILVER
25488Gökmen KılıçkayaÇanakkale / Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26489Halil Onur hökelek Şanlıurfa / Harran ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25973Hatice YurdtaşEdirne / Trakya ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25362Hee Nam JoChodang university KOREASILVER
25417Jaehyung LımChodang universityKOREASILVER
25378Ji Hyun LeeChodang universityKOREASILVER
25486Jung Kangmin전라남도 무안군 무안읍 무안로 380 (무안읍, 초당대학교) 380, Muan-ro, Muan-eup, Muan-gun, Jeollanam-do, Republic of KoreaKOREASILVER
25413Kim Chan SeulChodang universityKOREASILVER
26833Madina AliyevaMilli Kulinariya MerkeziAZERBAIJANGOLD
26999Maja JevticCookSERBIAGOLD
26914Mehmet ÖzdamarAfyonkarahisar / Afyon Kocatepe ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25545Mehmet Can BicanDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
27257Mert AslanBolu / Abant İzzet Baysal ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
27346Meryem KasarÖĞRENCİTÜRKİYEGOLD
26152Muhammet Fatih PolatAtatürk üniversitesi Mediko sosyal tesisleri TÜRKİYESILVER
26755Münevver KocatepePasccuci GirneKKTCSILVER
26627Nezaket YıldızÇanakkale / Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26979Okan Tezelİstanbul / İstanbul Esenyurt ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26049Osman KılıçMuğla / Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26123Ömer Faruk AyGapderTÜRKİYESILVER
26872Ramazan CanbulatDOĞUŞ OTOMOTİV - AŞSANTÜRKİYEGOLD
26962Remzi KartalHyatt HouseTÜRKİYESILVER
25586Samet MısırÖğrenciTÜRKİYESILVER
25597Sevdanur ŞişekÇanakkale / Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26971Sezer ŞallıNevşehir / Nevşehir Hacı Bektaş Veli ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25292Simge Çolakfakıoğlugaziantep şirehan otelTÜRKİYESILVER
25364Song Ie AnChodang university KOREASILVER
25452Soyeon KimJeollanam-do MuanKOREASILVER
26742Tolga KayaAfyonkarahisar / Afyon Kocatepe ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25847Uğur GüveliDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26349Utku YılmazMagic Life BelekTÜRKİYEBRONZE
27069Vita VolynskaChef-cookUKRAINEGOLD
26868Volodymyr SoviakKNUTEUKRAINESILVER
27208yağız sefa karayel lefke avrupa üniversitesi KKTCGOLD
26777Yasin AdsızÖğrenciTÜRKİYESILVER
25580Yasin Meriç VuralDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25376Yejun SonChodang universityKOREASILVER
25537Yuşa Görkem ErgünYokTÜRKİYESILVER
26664Zaıd Mohammad Zeyad JabıMerit Royal HOTELKKTCSILVER
26523Zekiye Aydınİstanbul / 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER

JP7I - Yılın Altın Genç Şefi

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27237Ahmet Fuat AtıcıÖğrenciTÜRKİYEBRONZE
27360Ahmetcan Çerkezoğluzennup1844TÜRKİYEBRONZE
26889Bahar ÇağanAll The PerksKKTCSILVER
27140Celal KorkutibbTÜRKİYEGOLD
25730Dilşah HocaoğluDavid peopleTÜRKİYEBRONZE
25402Elif ErkolMezunTÜRKİYEMERIT
27347Gizem Nur Sarıaçİstanbul / İstanbul Gelişim ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26095Mahsum ZenginMadoTÜRKİYEMERIT
27191Merve Özataİzmir / İzmir Ekonomi ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26015Muhammet SaliATATÜRK ÜNİVERSİTESİTÜRKİYEBRONZE
26756Münevver KocatepePasccuci GirneKKTCSILVER
26013Necmettin AğaçErzurum / Atatürk ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
27172Nurbanu OrmancımadoTÜRKİYEBRONZE
25924Simal Nagehan Gökbayrakİstanbul / Yeditepe ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25507Tuğçe Şekercevizdibi otel yıldız restorantTÜRKİYEMERIT
25163Uğur FilizRamada yalovaTÜRKİYEBRONZE
25737Yaşar ErkekUygulama oteliTÜRKİYEBRONZE
26420Yaşar MeteNevşehir / Nevşehir Hacı Bektaş Veli ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE

JP8 - Üniversite Düzeyi Öğrenci Aşçı Makarna Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25505Abdulrahman Khudhur Farhan Al -ObaıdıAl Rasheed hotelIRAQBRONZE
26785Betül ArslanÜniversite ÖğrencisiTÜRKİYESILVER
25272Buse Deniz FidancıDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26401Cengizhan ÖztürkÇINAR PARK OTELTÜRKİYESILVER
27180Çisem EgeliMuğla / Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiTÜRKİYEGOLD
25599Duygu ÖzgünÇanakkale / Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25274Ebru KaymazDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25521Emre BoranÇanakkale / Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26779Gizem Nida ÖnerNevşehir / Kapadokya üniversitesiTÜRKİYESILVER
26087Hakan ArslanUludağ Üniversitesi Harmancık Meslek YüksekokuluTÜRKİYESILVER
25466Hozan AykutÖğrenciTÜRKİYEBRONZE
25849Kardelen Hazal KıroğluöğrenciTÜRKİYESILVER
27239Muhammed Nurullah DemirbağMutfakTÜRKİYESILVER
26138Muhammet SaliATATÜRK ÜNİVERSİTESİTÜRKİYESILVER
26597Nur Akarasmadan enetocaTÜRKİYEGOLD
26346Özgür KülçeMuğla / Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiTÜRKİYEGOLD
27369Selin YükselGirne Amerikan ÜniversitesiKKTCSILVER
27207süleyman karaytuğ LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ KKTCGOLD
27293Şeyma BedelAntalya / Akdeniz ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25460Şeyma Nur Üzüm-TÜRKİYESILVER
26796Tuğba ÇalışkanJamies İtalianTÜRKİYEBRONZE
25500Tuğçe YılmazSapaderTÜRKİYEBRONZE

JP9 - Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı - Ana Yemek Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25393Abdulcelil ErkanHATAY BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİTÜRKİYESILVER
25979Abdullah ÖzkirazAfyonkarahisar / Afyon Kocatepe ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26568Ali Can Yağcıİstanbul / İstanbul Bilgi ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
27080Alper Eren Yılmazburger king serdivanTÜRKİYESILVER
26726Altuğ Çağan AğanKktc / Girne / Girne American ÜniversitesiKKTCBRONZE
26867Angelina Chalaya-UKRAINEMERIT
26514Aylin ErgüdenKonya / Selçuk ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25283Ayşe Nur CanDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26596Berna IzlerSivas / Cumhuriyet ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26786Betül ArslanÜniversite ÖğrencisiTÜRKİYEBRONZE
25851Büşra BirdaneÇanakkale / Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26090Cem OruçEdirne / Trakya ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26394Ceyda Öztekinİstanbul / Mimar Sinan Güzel Sanatlar ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26001Duygu Anılİstanbul / İstanbul Arel ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25600Duygu ÖzgünÇanakkale / Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25358Ebru İnceDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
27168Ece GüleçyüzWyndham hotel ankaraTÜRKİYESILVER
26386Emine AkgüçKastamonu / Kastamonu ÜniversitesiTÜRKİYEGOLD
25280Emre KuruErzurum / Atatürk ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26173Emre Sergen ArslanEdirne / Trakya ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25237Enes Onur GölbaşıögrenciTÜRKİYEBRONZE
25296ENSAR BULUTİBBTÜRKİYESILVER
26094Evrim GüneşMuğla / Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiTÜRKİYEGOLD
25398Fermani KalenderoğluTuzla / Piri Reis ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26640Gayeong KimCho-Dang UniversityKOREAGOLD
26581Gökhan AkyıldızöğrenciTÜRKİYEGOLD
25489Gökmen KılıçkayaÇanakkale / Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiTÜRKİYEMERIT
25188Gözde AkmanFlambeTÜRKİYESILVER
27232halil onur hökelek LahorePAKISTANBRONZE
26590Haluk KepenekYOKTÜRKİYEBRONZE
25518Hamza KayaAfyonkarahisar / Afyon Kocatepe ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26673Hasret BallıkayayokTÜRKİYEMERIT
25363Hee Nam JoChodang university KOREAGOLD
25356Huriye UygunÇalışmıyorumTÜRKİYESILVER
26321İsmet DevecioğluBursa / T.C. Faruk Saraç Tasarım Meslek YüksekokuluTÜRKİYEBRONZE
25418Jaehyung LımChodang universityKOREASILVER
25415Jeong Woo Shin초당대학교KOREASILVER
25379Ji Hyun LeeChodang universityKOREASILVER
25487Jung Kangmin전라남도 무안군 무안읍 무안로 380 (무안읍, 초당대학교) 380, Muan-ro, Muan-eup, Muan-gun, Jeollanam-do, Republic of KoreaKOREAGOLD
25238Kerem GürbüzDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25414Kim Chan SeulChodang universityKOREABRONZE
26832Madina AliyevaMilli Kulinariya MerkeziAZERBAIJANBRONZE
27337Maja ŠimunovačkiStudentSERBIASILVER
26358Matej SusakUniversity for Hotel ManagementSERBIASILVER
26915Mehmet ÖzdamarAfyonkarahisar / Afyon Kocatepe ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25602Mert AvciSancak Cafe TÜRKİYESILVER
27326Miloš KuzmanovićStudentSERBIASILVER
27233Minahil Hasan Khan lahore PAKISTANSILVER
25620Mine Nur Özgörİstanbul / İstanbul Arel ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26414Muhammed Armağan GündoğduMuğla / Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26857Muhammed Emin Arasmaxx royal antalya kemerTÜRKİYEMERIT
26910Muhammed Eren Kazdalacıbadem hastanesi otelcilik hizmetleriTÜRKİYESILVER
25420Munhee KimChodanguniversityKOREASILVER
26333Mustafa İlkanAntalya / Akdeniz ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26234Mustafa Oğuzhan ErcanATATÜRK ÜNİVERSİTESİTÜRKİYEBRONZE
26834Narmin Racabovanmilli kulinariya merkeziAZERBAIJANBRONZE
27169Nazan ŞahinEskişehir / Anadolu ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25540Neriman GüldenDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYECERTIFICATE
26628Nezaket YıldızÇanakkale / Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26927Oktay ÖzgülNevşehir / Nevşehir Hacı Bektaş Veli ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26124Ömer Faruk AyGapderTÜRKİYEGOLD
25834Polat Can İsenOTELTÜRKİYEBRONZE
26357Radoslav TopicUniversity for Hotel Management SERBIAGOLD
26527Rahime Nur BotMuğla / Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26871Ramazan CanbulatDOĞUŞ OTOMOTİV - AŞSANTÜRKİYEBRONZE
27250RECEP YILDIZİBBSERBIASILVER
26778Rümeysa BozkurtÖğrenciTÜRKİYESILVER
26039Semra Beyazayİstanbul Yeditepe Aşçılar ve Garsonlar DerneğiTÜRKİYEGOLD
25365Song Ie AnChodang university KOREASILVER
25951Şeyma KılıçerBahçelievler 100. yıl mesleki ve teknik anadolu lisesiTÜRKİYEGOLD
25519Şule Şeneloğluİstanbul / Yeditepe ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25360Taeyang LeeChodang university KOREASILVER
26783Talha SencerGirne Amerikan ÜniversitesiTÜRKİYEMERIT
25501Tuğçe YılmazSapaderTÜRKİYESILVER
26088Tuncay GünbattıMuğla / Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
27205Ufuk sarıcıkLEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ KKTCGOLD
25975Umur Akın ÖzgerEdirne / Trakya ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26991Umut GenelÖğrenciTÜRKİYEBRONZE
27070Vita VolynskaChef-cookUKRAINEGOLD
27150Vural BurnazSapaderTÜRKİYESILVER
25622Yağmur Akçaİstanbul / İstanbul Arel ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26421Yaşar MeteNevşehir / Nevşehir Hacı Bektaş Veli ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25377Yejun SonChodang universityKOREASILVER
27064Yusuf Ziya ÖzerMerit Royal Hotels CasinoKKTCBRONZE
26665Zaıd Mohammad Zeyad JabıMerit Royal HOTELKKTCGOLD

JPT1 - Gençler Pratik Ekip Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25566Aslıhan LatifoğluFaruk Saraç tasarım meslek yüksek okuluTÜRKİYEBRONZE
27098Buğra Anıl Türkerİstanbul / İstanbul Gelişim ÜniversitesiTÜRKİYEGOLD
26477Eda CanHatay / Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26183Erdal YıldızErzurum / Atatürk ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26917Gizem DülgeröğrenciTÜRKİYEGOLD
25464Gökçe ÇelikAnkara / Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25437Hüsna DemirYoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu Meslek Lisesi TÜRKİYESILVER
26580İpek Yildirimİzmir / Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
25681İsmail DemirHALİÇ KONGRE MERKEZİTÜRKİYEGOLD
27228Mehmet Emin KorkutBolu / Yeniçağa Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
27253Muhammed Can ŞaşkınZENNUP1844TÜRKİYESILVER
26837Narmin Racabovanmilli kulinariya merkeziAZERBAIJANGOLD
25168Ramazan SağlamBaia laraTÜRKİYESILVER
25482Song Ie AnChodang university KOREASILVER
25675Tunahan ÜnsalAntalya / Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
26893Volodymyr SoviakKNUTEUKRAINESILVER
25485Yejun SonChodang universityKOREAGOLD

JPT2 - Yılın En İyi Üniversite Ekip Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25318Ahmet ŞentürkDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26096Başak Umarİstanbul / İstanbul Rumeli ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25705Berkay SüreyyaFaruk sarac myoTÜRKİYESILVER
25286Buse Kurtİstanbul / Acıbadem Mehmet Ali aydınlar ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
27209Cannur TaşdemirLEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİKKTCBRONZE
26995Cansu Zenginİstanbul / İstanbul Gelişim ÜniversitesiTÜRKİYEGOLD
26100Feridun ŞahinAydın / Adnan Menderes ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26819Görkem Çırpanİstanbul / İstanbul Gelişim ÜniversitesiTÜRKİYEGOLD
26120Hakan ArslanUludağ Üniversitesi Harmancık Meslek YüksekokuluTÜRKİYESILVER
25546Hamza KayaAfyonkarahisar / Afyon Kocatepe ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26374Kardelen EyüboğluTrabzon / Avrasya ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
27238Muhammed Nurullah DemirbağMutfakTÜRKİYEBRONZE
26053Muhammet SaliATATÜRK ÜNİVERSİTESİTÜRKİYESILVER
25275Müge GökcanDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25353Oğuz ÖdenDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26006Onur Dolapcıİstanbul / Nişantaşı ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26513Ömer ÇinarKonya / Selçuk ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25261Pelin Su ZencirDenizli / Pamukkale ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25257Rabia KaramanyokTÜRKİYEBRONZE
25528Sami Çağkan Özİstanbul / Bahçeşehir ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26626Sefa KaradumanMuğla / Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
25596Sevdanur ŞişekÇanakkale / Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
25293Simge Çolakfakıoğlugaziantep şirehan otelTÜRKİYESILVER
26751Tolga KayaAfyonkarahisar / Afyon Kocatepe ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26775Yahya KulaÖğrenci TÜRKİYESILVER

SCD1 - Ordövr veya Fingerfood

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25476Dong Hwı YangChodang universityKOREABRONZE

Sınıf SPT1 - Grand Prix, Şefler Ekibi

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27345Akhmatkhan RakhimovpregoKYRGYZSTANSILVER
26822Ersin KaraCratos Premium Hotel & CasinoTÜRKİYEGOLD
27341Gabriel PinchasovchefISRAELSILVER
27116Jaminsuren BuuveebaatarMongolian Association of Master Chefs MONGOLIASILVER
27210Muhammad Raees Chef PAKISTANSILVER
27186Nikolay KadievchefBULGARIABRONZE
26874Nuh ToğayBarut hemeraTÜRKİYESILVER

Sınıf SPT2 - Pratik Ekip Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27153Ahmet Eren DemirSahrap pera restaurant TÜRKİYEBRONZE
26928Ali Edebalıgöktürk pizzeriaTÜRKİYEGOLD
27221Ali Abbas QureshiLahore PAKISTANSILVER
27147Cemil DemirkolibbTÜRKİYEGOLD
25216Ezgi Yaprak BaşköylüRamada otelTÜRKİYEBRONZE
27353Hülya AycanyapıdenetimTÜRKİYEBRONZE
26960Mehtap Erenİstanbul Yeditepe aşçılar ve garsonlar derneğiTÜRKİYEGOLD
27061Nurcan UsluKONYA DEDEMAN OTELTÜRKİYEBRONZE
26862Sercan Polat YenerSu Sesi Otel AntalyaTÜRKİYEGOLD
25317Sevil MertoğluAile ve Sosyal Politikalar İl MüdürlüğüTÜRKİYEBRONZE
27316Zeynep KüsküSafranbolu BelediyesiTÜRKİYEGOLD

Sınıf TB2 - Parade de Chefs Banket Ekibi

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27352Hülya AycanyapıdenetimTÜRKİYEGOLD

SNT1 - Artistik Çalışma

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26795Aysel OktayNMR inşaat TÜRKİYESILVER
26946Ayşe HayratBalım çocuk oyun ve parti eviTÜRKİYEBRONZE
25462Birce Tanıkİzmir / Dokuz Eylül ÜniversitesiTÜRKİYEGOLD
26963Burcu TokgözBalıkesir / Mirciler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE
27022Büşra DoğanPastarella butik atölyeTÜRKİYESILVER
25895Deniz ErgünCakes by DenizTÜRKİYEBRONZE
26808Ebru Doğan EroğluHayal Pasta AtölyesiTÜRKİYEMERIT
26242Ebru EskalanKayacan ith. Paz. Ltd. ŞtiTÜRKİYEBRONZE
27266gökhan bagce katsan cikolata TÜRKİYESILVER
26975Gülay CuciMelekeliTÜRKİYEBRONZE
26992Hamide TekdemirEskişehir / Anadolu ÜniversitesiTÜRKİYESILVER
26237Hüseyin Ercanzirve pastanesiTÜRKİYEBRONZE
26286Kumsal KeskinelBireyselTÜRKİYEMERIT
26981Murat TekdemirSerbestTÜRKİYEGOLD
27017Müge GöçmenEv hanımıTÜRKİYEBRONZE
27018Nailetül Kübra KirazEv hanımıTÜRKİYEBRONZE
25719Nezahat GiralSAPADER TÜRKİYEBRONZE
26932Özlem ŞahinEv hanimiTÜRKİYEBRONZE
27338Semiha ÇetinDEÜ HASTANESİ MERKEZ LABORATUVARITÜRKİYEGOLD
26750Sevgi HalvacıEskişehir / Anadolu ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
27020Sevinç AşkunGordon PastahanesiTÜRKİYEBRONZE
26801Sinem Evkuranlarİstanbul / Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYESILVER
27196Şehnur KorkmazBTA cateringTÜRKİYEMERIT
25736Tayfun AltındağFırîncıTÜRKİYESILVER
26140Tuğba ÜnalEv butikTÜRKİYESILVER
26860Yeşim Şahinİstanbul / Beykent ÜniversitesiTÜRKİYEMERIT
26301Zümer ŞenerAdana / Çukurova ÜniversitesiTÜRKİYEMERIT

SNT10 - Şekerden Çiçek Aranjmanı

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27136Ayşen YıldızAyşen Butik PastaTÜRKİYESILVER
27059Berrin ÖztürkKarşıyaka belediyesi izmir TÜRKİYESILVER
26364Gülşah AbayTuzla halk egitimTÜRKİYEGOLD
26294Gürses Dinçbireysel butik pastacıTÜRKİYESILVER

SNT12 - 3 Boyutlu Pasta

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26067Elif DoğanBursaTÜRKİYEGOLD
27051Liat HatukadejellyqueenISRAELBRONZE

SNT13 - Maske Çalışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26686Ahem Alçıntuana pastamalzemeleriTÜRKİYEBRONZE
27019Irena AnticCookSERBIABRONZE

SNT14 - Cup Cake

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27370Gamze HünerelEv hanımıTÜRKİYEMERIT
27004Hurriyet BakırÖzsütTÜRKİYEMERIT

SNT3 - Çikolata Çalışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27292mesut arslankatsan TÜRKİYEGOLD

SNT5 - Kutlama Pastası

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26968Açelya AkınAfyonkarahisar / Afyon Kocatepe ÜniversitesiTÜRKİYEMERIT
26222Cansu KulaDivanTÜRKİYESILVER
26993Dilek KartepeEmekliTÜRKİYEMERIT
26164Elvan ÖzgürÇalışmıyorTÜRKİYEMERIT
26363Gülşah AbayTuzla halk egitimTÜRKİYEMERIT
27230Mahnoor ShafiqLahorePAKISTANBRONZE
27021Naciye Zeynep İnalİstanbul / İstanbul ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE

SNT6 - Ayakkabı ve Çanta

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26812Berivan Mine Kaya Demirkanİzmir / Ege ÜniversitesiTÜRKİYEBRONZE
26431Kumsal KeskinelBireyselTÜRKİYEBRONZE

SNT7 - Düğün Pastası

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26556Derya UrazSveta's Sweet CakesTÜRKİYEGOLD
25935Elif DoğanBursaTÜRKİYESILVER

SNT8 - Minyatür

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26948Arzu AltanEv hanımıTÜRKİYESILVER
26952Betül TekinEv hanımıTÜRKİYEBRONZE
27078Erdal BadoğluKatsan Gıda a.şTÜRKİYEGOLD
26757Gülçin Özdemir Çalışmıyor KKTCBRONZE
26681Hüseyin Ercanzirve pastanesiTÜRKİYEMERIT
26161Kamile ÖğDivan pastaneleriTÜRKİYESILVER
26287Kumsal KeskinelBireyselTÜRKİYEBRONZE
27278Nezahat Metin UnudanEv HanımıTÜRKİYEGOLD

SP1 - Modern Kuzine

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27088Altantsetseg DulamsurenShariin Gol LLCMONGOLIAMERIT
27071Anna HostiukChef-assistantUKRAINEBRONZE
27038Asher NahmaniChefISRAELBRONZE
27112Batsukh ShijirbatBroadway Chain restaurantMONGOLIABRONZE
27125Bat-Ulzii GanchimegArmed forces number 014MONGOLIABRONZE
26449Charalampos LiouvasSporthotel Steffisalp austriaGREECESILVER
27086Choinor OyunsaikhanCentraol Tower Business CenterMONGOLIABRONZE
27081Dagva DelgermaaModern Nomads Chain RestaurantMONGOLIABRONZE
27099Enkhtaivan EnkhbayarEmbassy RestaurantMONGOLIASILVER
27091Enkhtur Enkhtuya55th SchoolMONGOLIASILVER
27095Ganbaatar NanzadRiver Side Golf ClubMONGOLIASILVER
27109gerelma yadamsurenbaganuur sanitationMONGOLIASILVER
27193Hai Schwartzle cordon blueISRAELSILVER
26843Halil KozakogullariQafqaz HotelAZERBAIJANSILVER
27032Hen Zolotov HenchefISRAELMERIT
25932Iurii Semenchukrestarant shefUKRAINEBRONZE
26353Lirim DautiRestoran postupSERBIASILVER
27028Milos MilosevicUgostiteljsko turističkaSERBIABRONZE
27083Mishka MunkhzulAguuBuyan Erdene LLCMONGOLIASILVER
27101Munkhjargal TelmuunGobi grill houseMONGOLIABRONZE
27122Nyamjav GereltuyaArmed forces number 014MONGOLIABRONZE
26838Ruslan ShixiyevQafqaz HotelAZERBAIJANBRONZE
27128Suvdaa BanzragchMorios RestaurantMONGOLIASILVER
26920Svetlana Dimovskacatering serviseMACEDONIA, FORMER YUGOSLAV REPUBLIC OFBRONZE
26902Timur pivkinmilli kulinariya merkeziAZERBAIJANSILVER
26841Valeh ImranovQafqaz HotelAZERBAIJANBRONZE
27119Valya BayarbilegDarkhan khuns LLCMONGOLIASILVER
26996Violeta Antonijevicugostiteljsko-turistickaSERBIABRONZE

SP10 - Restoran Tatlı Tabağı

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27322Aslı DemirAydın HALKEĞİTİM mERKEZİTÜRKİYEBRONZE
27225Ayesha Sarwar BharriCOTHMPAKISTANBRONZE
26901Bekir GençAPlus Hastane ve Otelcilik HizmetleriTÜRKİYESILVER
26900Cennet TokAPlus Hastane ve Otelcilik HizmetleriTÜRKİYEGOLD
27138Mehmet CinibbTÜRKİYESILVER
26861Mesut KüpcüTaşfedTÜRKİYESILVER

SP11 - Modern Türk Mutfağı

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26820Arzu BaltepeHotpoint Cafe & RestaurantTÜRKİYESILVER
26937Bekir Karaözbarut hemera resortTÜRKİYESILVER
27068Emrah KurtibbTÜRKİYEGOLD
26794Mehmet YamaçAdana / Atakent İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
27137Ömer YiğitibbTÜRKİYEGOLD
26850Sercan Polat YenerSu Sesi Otel AntalyaTÜRKİYEGOLD
26097uğur ÖZİBBTÜRKİYEGOLD

SP12 - Ustalar Pizza ve Pide Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26055Hacı SönmezVeramor cafeTÜRKİYEGOLD
25601Nevzat ÇıkaraypizzacıTÜRKİYESILVER
27356Vesna Todorovska AlachkoskaCheffMACEDONIA, FORMER YUGOSLAV REPUBLIC OFGOLD

SP2 - Kuzu

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27181Akhmatkhan RakhimovpregoKYRGYZSTANSILVER
27220Ali Abbas QureshiLahore PAKISTANGOLD
27089Altantsetseg DulamsurenShariin Gol LLCMONGOLIASILVER
27285Ayesha Sarwar BharriCOTHMPAKISTANSILVER
27113Batsukh ShijirbatBroadway Chain restaurantMONGOLIAMERIT
27373Cihan GedikSardunyaTÜRKİYESILVER
27092Enkhtur Enkhtuya55th SchoolMONGOLIABRONZE
27217Falak GoharGourmet PAKISTANGOLD
25372Fikri CilvezGIDA, TARIM VE HAYVANCILIK İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ- BUHARKENT/AYDINTÜRKİYECERTIFICATE
27110gerelma yadamsurenbaganuur sanitationMONGOLIABRONZE
26260Halil Ulaş AyarExelans hotelTÜRKİYEGOLD
26895Hüsamettin ÖzFICCIN RESTAURANTTÜRKİYEBRONZE
25933Iurii Semenchukrestarant shefUKRAINEBRONZE
25531İsa ArmutÖzel Vital hospitalTÜRKİYEBRONZE
27107Mandaa MungunshagaiFlower HotelMONGOLIABRONZE
26958Mehtap Erenİstanbul Yeditepe aşçılar ve garsonlar derneğiTÜRKİYEBRONZE
27148Mevlüt SarıibbTÜRKİYESILVER
27073Muhammad Raees Chef PAKISTANGOLD
27102Munkhjargal TelmuunGobi grill houseMONGOLIABRONZE
26892Mustafa YankaviTasfed milli takımTÜRKİYEGOLD
27177Nikolay KadievchefBULGARIAGOLD
27301Peter BolgáčLeberfingerSLOVAKIABRONZE
27342Rachel Schwartzchef ISRAELBRONZE
27212Shamoon Masih ETH PAKISTANGOLD
27223Shumaila .COTHMPAKISTANGOLD
27037Talya Hendrika VazdiasChiefISRAELMERIT
26903Timur pivkinmilli kulinariya merkeziAZERBAIJANMERIT
26851Uğur ErdoğanBarut hemera resort hotel TÜRKİYEGOLD
27120Valya BayarbilegDarkhan khuns LLCMONGOLIASILVER
25343Volkan Ataçgrup etap altınel hotelTÜRKİYEBRONZE
27142Yunus AltuntaşibbTÜRKİYESILVER

SP3 - Ustalar Balık

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27090Altantsetseg DulamsurenShariin Gol LLCMONGOLIASILVER
27039Asher NahmaniChefISRAELBRONZE
27114Batsukh ShijirbatBroadway Chain restaurantMONGOLIASILVER
27126Bat-Ulzii GanchimegArmed forces number 014MONGOLIABRONZE
27015Bojana FilipovicUgostiteljsko turističkaSERBIASILVER
26450Charalampos LiouvasSporthotel Steffisalp austriaGREECESILVER
25422Dong Hwı YangChodang universityKOREASILVER
26976Durmuş Ali CanAntalya/ManavgatTÜRKİYESILVER
27100Enkhtaivan EnkhbayarEmbassy RestaurantMONGOLIAGOLD
27218Falak GoharGourmet PAKISTANSILVER
25171Ferhat Arslankağıthane belediyesi çağlayan kule tesisiTÜRKİYEGOLD
27096Ganbaatar NanzadRiver Side Golf ClubMONGOLIASILVER
27111gerelma yadamsurenbaganuur sanitationMONGOLIASILVER
27117Gombosuren Pagmadulambaganuur sanitationMONGOLIABRONZE
26913Hacer Şahintürkacıbadem hastanesi otelcilik hizmetleriTÜRKİYEGOLD
26844Halil KozakogullariQafqaz HotelAZERBAIJANGOLD
27033Hen Zolotov HenchefISRAELSILVER
26894Kenan YeşilYakamoz hotelTÜRKİYEGOLD
27108Mandaa MungunshagaiFlower HotelMONGOLIABRONZE
27183Milen PetrovCookBULGARIASILVER
26083Nezahat KeleşoğluBig mammasTÜRKİYESILVER
27178Nikolay KadievchefBULGARIABRONZE
26063Nurcan UsluKONYA DEDEMAN OTELTÜRKİYEGOLD
27123Nyamjav GereltuyaArmed forces number 014MONGOLIASILVER
26839Ruslan ShixiyevQafqaz HotelAZERBAIJANSILVER
27213Shamoon Masih ETH PAKISTANSILVER
27129Suvdaa BanzragchMorios RestaurantMONGOLIASILVER
26904Timur pivkinmilli kulinariya merkeziAZERBAIJANSILVER
26128Uğur ErdoğanBarut hemera resort hotel TÜRKİYEGOLD
26842Valeh ImranovQafqaz HotelAZERBAIJANSILVER
27179Игорь ПузыревРесторан БравоKYRGYZSTANSILVER
25424채일 라초당대학교KOREASILVER

SP4 - Engelli Aşçı Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25440Abdulkadir TopraklıkMERAM NURİYE CAHİT ATAY ÖZEL EĞİTİM MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ-KONYATÜRKİYEGOLD
26306Ahmet Sefa KöşecimehterTÜRKİYEGOLD
25557Ayşe Nur Arasİstanbul / Abdullah Bilgingüllüoğlu Özel Eğitim Mesleki Eğitim MerkeziTÜRKİYEGOLD
25891Azize Şevval KocaoğluAnkara / Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25555Bahar Başarİstanbul / Abdullah Bilgingüllüoğlu Özel Eğitim Mesleki Eğitim MerkeziTÜRKİYEGOLD
26950Bayram AkŞehit Ali Borinli Özel Eğitim Meslek LisesiTÜRKİYEGOLD
25552Buse Taşİstanbul / Abdullah Bilgingüllüoğlu Özel Eğitim Mesleki Eğitim MerkeziTÜRKİYEGOLD
26951Ebrunur DoğruŞehit Ali Borinli Özel Eğitim Meslek LisesiTÜRKİYEGOLD
26307Emine Aycankonya selçuklu özel eğitim mesleki eğitim merkezi okuluTÜRKİYEGOLD
25556Emirkan Özkanİstanbul / Abdullah Bilgingüllüoğlu Özel Eğitim Mesleki Eğitim MerkeziTÜRKİYEGOLD
25879Enes OtazENGELLİ ÖĞRENCİTÜRKİYEGOLD
26955Esra AçıkgözİSTANBUL LİONS ÖZEL EĞİTİM MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİTÜRKİYEGOLD
26304Hacı ŞahinmehterTÜRKİYEGOLD
26305Hasibe KarakösemehterTÜRKİYEGOLD
25809İrem Nur AygördüÖğrenciTÜRKİYEGOLD
25551Kübra AtayöğrenciTÜRKİYEGOLD
25454Kübra ÇalıkMeram Nuriye Cahit Atay Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu) TÜRKİYEGOLD
26965Mehmet ÇelikŞehit Ali Borinli Özel Eğitim Meslek LisesiTÜRKİYEGOLD
26964Metehan OkyarŞehit Ali Borinli Özel Eğitim Meslek LisesiTÜRKİYEGOLD
25441Muhammed Furkan AydınMERAM NURİYE CAHİT ATAY ÖZEL EĞİTİM MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİTÜRKİYEGOLD
25380Özge Demirİstanbul / Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25559Pınar Bektaşİstanbul / Abdullah Bilgingüllüoğlu Özel Eğitim Mesleki Eğitim MerkeziTÜRKİYEGOLD
25554Samet Akaİstanbul / Abdullah Bilgingüllüoğlu Özel Eğitim Mesleki Eğitim MerkeziTÜRKİYEGOLD
25880Selin SevenENGELLİ ÖĞRENCİTÜRKİYEGOLD
26858Süleyman ÇimarLions Özel Eğitim Mesleki Eğitim MerkeziTÜRKİYEGOLD
25561Şeyma Yazgülü KarakuşAnkara / Pınarbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
26855Tayfur Özgür ÖztürkLivaaa. Cafe restoranTÜRKİYEGOLD
25550Ufuk AşçıöğrenciTÜRKİYEGOLD
25381Ümmühan Şaşkınİstanbul / Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD
25553Yavuz Çakırİstanbul / Abdullah Bilgingüllüoğlu Özel Eğitim Mesleki Eğitim MerkeziTÜRKİYEGOLD
26956Yiğitcan YiğitİSTANBUL LİONS ÖZEL EĞİTİM MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİTÜRKİYEGOLD
25558Zehra Almazİstanbul / Abdullah Bilgingüllüoğlu Özel Eğitim Mesleki Eğitim MerkeziTÜRKİYEGOLD

SP5 - Makarna

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27375Bayram ÖztürkTaksim steak hauseTÜRKİYEBRONZE
26936Bekir Karaözbarut hemera resortTÜRKİYEBRONZE
26451Charalampos LiouvasSporthotel Steffisalp austriaGREECEGOLD
25423Dong Hwı YangChodang universityKOREAGOLD
27093Enkhtur Enkhtuya55th SchoolMONGOLIABRONZE
27330Goran RadivojevicTeacher of practical skillsSERBIASILVER
27256Hüseyin IrmakTasfed milli takımTÜRKİYESILVER
27331Maja Banjacassistant of Chair for gastronomySERBIAGOLD
27335Marko Aćimović studentSERBIAGOLD
27184Milen PetrovCookBULGARIABRONZE
27258Muhammad Raees Chef PAKISTANGOLD
27343Rachel Schwartzchef ISRAELSILVER
27286Rajeenah Kamran ButtLahorePAKISTANBRONZE
27283Shumaila .COTHMPAKISTANSILVER
26036Syeda Batool HaiderCOTHM KarachiPAKISTANBRONZE
27261Vesna Todorovska AlachkoskaCheffMACEDONIA, FORMER YUGOSLAV REPUBLIC OFGOLD
27366Дмитрий КолесникРесторан БравоKYRGYZSTANSILVER

SP6 - Yılın Altın Türk Şefi

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26827Alper Adiller TAŞFED MİLLİ TAKIMKKTCGOLD
25186Barış Keskinyakut mutfak akademiTÜRKİYEBRONZE
26368Fatma Bengü YoğurtçuTema teknik Gayrimenkul İnşaatTÜRKİYEBRONZE
26959Mehtap Erenİstanbul Yeditepe aşçılar ve garsonlar derneğiTÜRKİYESILVER
27075Nurali BeydilliUzunlar kebapTÜRKİYEBRONZE
27146Sıddık YıldırımibbTÜRKİYEBRONZE
26129Uğur ErdoğanBarut hemera resort hotel TÜRKİYESILVER

SP7 - Orijinal Türk Yemeği

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
25173Birsen İncebacakİskiTÜRKİYEGOLD
27315Hülya AycanyapıdenetimTÜRKİYEGOLD
26854Hüseyin IrmakTasfed milli takımTÜRKİYEGOLD
27141Mustafa SünkaribbTÜRKİYEGOLD
27066Oğuz ZanibbTÜRKİYESILVER

SP8 - Sebze Oymacılığı

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27029Snezana Velanovachef MACEDONIA, FORMER YUGOSLAV REPUBLIC OFSILVER
27011Vlatko AleksoskialfaMACEDONIA, FORMER YUGOSLAV REPUBLIC OFGOLD

SP8-Team - Sebze Oymacılığı Takım Yarışması

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26534Sude CiritKocaeli / Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEGOLD

SP9 - Asya ve Uzak Doğu Mutfağı

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
27127Bat-Ulzii GanchimegArmed forces number 014MONGOLIASILVER
27087Choinor OyunsaikhanCentraol Tower Business CenterMONGOLIASILVER
27082Dagva DelgermaaModern Nomads Chain RestaurantMONGOLIAGOLD
27118Gombosuren Pagmadulambaganuur sanitationMONGOLIAGOLD
27084Mishka MunkhzulAguuBuyan Erdene LLCMONGOLIASILVER
27103Munkhjargal TelmuunGobi grill houseMONGOLIASILVER
27124Nyamjav GereltuyaArmed forces number 014MONGOLIASILVER
27287Rajeenah Kamran ButtLahorePAKISTANSILVER
26849Sercan Polat YenerSu Sesi Otel AntalyaTÜRKİYEGOLD
27284Shumaila .COTHMPAKISTANGOLD
27130Suvdaa BanzragchMorios RestaurantMONGOLIASILVER
27262Vesna Todorovska AlachkoskaCheffMACEDONIA, FORMER YUGOSLAV REPUBLIC OFSILVER

VLNT14 - Yılın En İyi Aşk Yemeği

Yarışmacı NoAd SoyadÇalıştığı Yer / OkulÜlkeDerece
26050Damla ŞimşekBursa / T.C. Faruk Saraç Tasarım Meslek YüksekokuluTÜRKİYEBRONZE
26080Damla YarcıöğrenciTÜRKİYEBRONZE
25483Jeong Woo Shin초당대학교KOREAGOLD
26875Nuh ToğayBarut hemeraTÜRKİYEGOLD
27291Rajeenah Kamran ButtLahorePAKISTANGOLD
26813Şevval MutKocaeli / Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTÜRKİYEBRONZE