Yarışma Takvimi

12 Şubat Çarşamba, 2014
Yarışma KoduYarışma AdıSüreOturumSaat
JCD3Et Teşhir Tabağı1 gün1. Oturum08:30 - 17:00
JNT1Ezme Şekerleme Çalışması4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
JNT2Yağ Çalışması4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
JNT3Çikolata Çalışması4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
JNT4Badem Ezmesi Çalışması4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
JNT5Süslü Kutlama Pastası4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
JNT6Minyatür Şeker Çiçekler4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SCD5Pötiför4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SNT1Ezme Şekerleme Çalışması4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SNT10Şekerden Çiçek Çalışması4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SNT11Minyatür Şeker Çiçekler4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SNT12Modern Pasta4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SNT2Yağ Çalışması4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SNT3Çikolata Çalışması4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SNT4Badem Ezmesi Çalışması4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SNT5Süslü Kutlama Pastası4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SNT6Süslü Kutlama Partisi4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SNT7Düğün Pastası4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SNT8Minyatür4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SNT9Pişmiş Şeker Çalışması4 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SP8Sebze Oymacılığı120 dakika1. Oturum09:00 - 11:00
JP1Lise Düzeyi Okular için Öğrenci Aşçı Balık Yarışması30 dakika1. Oturum09:45 - 10:15
Sınıf TB2Parade de Chefs Banket Ekibi240 dakika1. Oturum10:00 - 14:00
JP1Lise Düzeyi Okular için Öğrenci Aşçı Balık Yarışması30 dakika2. Oturum10:25 - 10:55
JP1Lise Düzeyi Okular için Öğrenci Aşçı Balık Yarışması30 dakika3. Oturum11:05 - 11:35
SP8Sebze Oymacılığı120 dakika2. Oturum11:15 - 13:15
JP3Arbella Lise Düzeyi Okular için Öğrenci Aşçı Makarna Yarışması25 dakika1. Oturum11:45 - 12:10
JP4Lise Düzeyi Okular için Öğrenci Aşçı - Ana Yemek Yarışması40 dakika1. Oturum12:20 - 13:00
JP4Lise Düzeyi Okular için Öğrenci Aşçı - Ana Yemek Yarışması40 dakika2. Oturum13:10 - 13:50
JP5Lise Düzeyi Okullar için Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması90 dakika1. Oturum14:00 - 15:30
SP8Sebze Oymacılığı120 dakika3. Oturum14:00 - 16:00
JP5Lise Düzeyi Okullar için Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması90 dakika2. Oturum15:40 - 17:10
JP2Lise Düzeyi Okular için Öğrenci Aşçı Restoran Tatlı Tabağı Yarışması30 dakika1. Oturum17:20 - 17:50
JP2Lise Düzeyi Okular için Öğrenci Aşçı Restoran Tatlı Tabağı Yarışması30 dakika2. Oturum18:00 - 18:30
13 Şubat Perşembe, 2014
Yarışma KoduYarışma AdıSüreOturumSaat
JP3Arbella Lise Düzeyi Okular için Öğrenci Aşçı Makarna Yarışması30 dakika2. Oturum08:20 - 08:50
JCD4Restoran Tabakları1 gün1. Oturum08:30 - 17:00
JCD5Restoran Tatlı Tabağı1 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SCD1Ordövr veya Fingerfood1 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SCD2Balık Teşhir Tabağı1 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SCD3Et Teşhir Tabağı1 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SCD7Restaurant Tabağı Teşhiri - Ana Yemek1 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SNT14Festival Ekmeği2 gün1. Oturum08:30 - 17:00
JP7Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı Balık Yarışması30 dakika1. Oturum09:00 - 09:30
Sınıf TB2Parade de Chefs Banket Ekibi240 dakika2. Oturum09:00 - 13:00
SP8Sebze Oymacılığı120 dakika4. Oturum09:00 - 11:00
JP7Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı Balık Yarışması30 dakika2. Oturum09:40 - 10:10
JP9Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı - Ana Yemek Yarışması40 dakika1. Oturum10:20 - 11:00
JP9Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı - Ana Yemek Yarışması40 dakika2. Oturum11:10 - 11:50
SP8Sebze Oymacılığı120 dakika1. Oturum11:15 - 13:15
SP1Modern Kuzine30 dakika1. Oturum12:00 - 12:30
SP1Modern Kuzine30 dakika2. Oturum12:40 - 13:10
SP1Modern Kuzine30 dakika1. Oturum13:20 - 13:50
SP4Engelli Aşçı Yarışması30 dakika1. Oturum14:00 - 14:30
SP4Engelli Aşçı Yarışması30 dakika2. Oturum14:00 - 14:30
SP8Sebze Oymacılığı120 dakika2. Oturum14:00 - 16:00
SP2Kuzu30 dakika1. Oturum14:40 - 15:10
SP2Kuzu30 dakika2. Oturum15:20 - 15:50
SP2Kuzu30 dakika2. Oturum16:00 - 16:30
SP3Balık30 dakika1. Oturum16:40 - 17:10
JP1Lise Düzeyi Okular için Öğrenci Aşçı Balık Yarışması30 dakika4. Oturum16:40 - 17:10
SP3Balık30 dakika2. Oturum17:20 - 17:50
SP3Balık30 dakika3. Oturum18:00 - 18:30
14 Şubat Cuma, 2014
Yarışma KoduYarışma AdıSüreOturumSaat
JCD1Terin Tabağı Teşhiri1 gün1. Oturum08:30 - 17:00
JCD2Balık Teşhir Tabağı1 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SCD4Restoran Tatlı Tabağı1 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SCD6Somon Teşhir Tabağı1 gün1. Oturum08:30 - 17:00
SNT13Buzdan Heykel Teşhiri1 gün1. Oturum08:30 - 17:00
JP10Üniversite Düzeyi Okullar için Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması90 dakika1. Oturum08:50 - 10:20
SP8-TeamSebze Oymacılığı Takım Yarışması1 gün1. Oturum09:00 - 17:00
SP8Sebze Oymacılığı120 dakika3. Oturum09:00 - 11:00
Sınıf TB2Parade de Chefs Banket Ekibi240 dakika3. Oturum10:00 - 14:00
JP6Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı Restoran Tatlı30 dakika1. Oturum10:30 - 11:00
SP5Arbella Makarna25 dakika1. Oturum11:10 - 11:35
SP8Sebze Oymacılığı120 dakika4. Oturum11:15 - 13:15
SP7Orijinal Türk Yemeği40 dakika1. Oturum11:45 - 12:25
SP9Asya ve Uzak Doğu Mutfağı30 dakika1. Oturum12:35 - 13:05
VLNT14Yılın En İyi Aşk Yemeği45 dakika1. Oturum13:15 - 14:00
SP8Sebze Oymacılığı120 dakika5. Oturum14:00 - 16:00
SP10Restoran Tatlı Tabağı30 dakika1. Oturum14:10 - 14:40
SP11Modern Türk Mutfağı45 dakika1. Oturum14:50 - 15:35
JP7Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı Balık Yarışması30 dakika3. Oturum15:45 - 16:15
JP8Arbella Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı Makarna Yarışması25 dakika1. Oturum16:25 - 16:50
JP8Arbella Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı Makarna Yarışması25 dakika2. Oturum17:00 - 17:25
15 Şubat Cumartesi, 2014
Yarışma KoduYarışma AdıSüreOturumSaat
JPT1Gençler Pratik Ekip Yarışması70 dakika1. Oturum08:00 - 09:10
SP8Sebze Oymacılığı120 dakika0. Oturum09:00 - 11:00
SP8Sebze Oymacılığı120 dakika0. Oturum09:00 - 11:00
SP8Sebze Oymacılığı120 dakika0. Oturum09:00 - 11:00
SP8MWegitable Curwing Mystery Box120 dakika1. Oturum09:00 - 11:00
SP6Yılın Altın Türk Şefi70 dakika1. Oturum09:20 - 10:30
Sınıf TB2Parade de Chefs Banket Ekibi240 dakika4. Oturum10:00 - 14:00
JP7IYılın Altın Genç Şefi75 dakika1. Oturum10:40 - 11:55
Sınıf SPT2Pratik Ekip Yarışması65 dakika1. Oturum12:05 - 13:10
JP11Yılın En İyi Lisesi Yarışması90 dakika1. Oturum13:20 - 14:50
JPT2Yılın En İyi Üniversite Yarışması70 dakika1. Oturum15:00 - 16:10
Sınıf SPT1Grand Prix, Şefler Ekibi90 dakika1. Oturum16:20 - 17:50