Yarışma Takvimi

22 Haziran Salı, 2021
Yarışma KoduYarışma AdıSüreOturumSaat
JCD1Terin Tabağı Teşhiri1 gün0. Oturum10:00 - 17:00
JCD2Balık Teşhir Tabağı1 gün0. Oturum10:00 - 17:00
JCD3Et Teşhir Tabağı1 gün0. Oturum10:00 - 17:00
JCD4Restoran Tabakları1 gün0. Oturum10:00 - 17:00
JCD5Restoran Tatlı Tabağı1 gün0. Oturum10:00 - 17:00
JNT1Artistik Çalışma5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
JNT10Pastane Yaş Pastalar ve Soğuk Vitrin Ürünleri Büfesi Dsplay/ "1 kişilik bireysel katılım"5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
JNT2Kutlama Pastası5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
JNT3Minyatür5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
JNT4Maske Çalışması5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
JNT5Şekerden Çiçek Aranjmanı5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
JNT6Dekoratif Kurabiye5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
JNT7Cup Cake5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
JNT8Çikolata Çalışması5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
JNT9Yağ Çalışması5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SCD1Ordövr veya Fingerfood1 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SCD2Balık Teşhir Tabağı1 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SCD3Et Teşhir Tabağı1 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SCD4Restoran Tatlı Tabağı1 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SCD5Pötiför1 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SCD6Somon Teşhir Tabağı1 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SCD7Restaurant Tabağı Teşhiri - Ana Yemek1 gün0. Oturum10:00 - 17:00
Sınıf TB1Soğuk Büfe Ekip Yarışması1 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT1Artistik Çalışma5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT10Cup Cake5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT11Çikolata Çalışması5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT12Yağ Çalışması5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT13Pastane Yaş Pastalar ve Soğuk Vitrin Ürünleri Büfesi Display / "1 kişilik bireysel katılım"5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT14Pastane Hamur işi ve Unlu Mamülleri Büfesi Display / "1 kişilik bireysel katılım"5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT15Genel Pastane Büfesi Display (2 kişilik ekip yarışması)5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT16Ekmek Büfesi (1 kişilik bireysel katılım)5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT2Kutlama Pastası5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT3Araç Çalışması5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT4Maske Çalışması5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT5Minyatür5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT6Düğün Pastası5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT7Şekerden Çiçek Aranjmanı5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT8Ayakkabı ve Çanta5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
SNT9Dekoratif Kurabiye5 gün0. Oturum10:00 - 17:00
JP1Lise Düzeyi Okulları Öğrenci Aşçı Balık Yarışması30 dakika1. Oturum10:00 - 10:30
JP14Kutlama Pastası (Canlı)180 dakika1. Oturum10:00 - 13:00
JP15Gençler Modern Turta (Canlı)70 dakika1. Oturum10:00 - 11:10
SP8-TeamSebze Oymacılığı Takım Yarışması180 dakika1. Oturum10:00 - 13:00
JP2Lise Düzeyi Okulları Öğrenci Aşçı Restoran Tatlı Tabağı Yarışması30 dakika1. Oturum10:45 - 11:15
JP12Pratik Gençler Pizza ve Pide Yarışması30 dakika1. Oturum11:00 - 11:30
JP13Üniversite Düzeyi Okullar için Pizza Yarışması30 dakika1. Oturum11:00 - 11:30
JP3Lise Düzeyi Okulları Öğrenci Aşçı Makarna Yarışması30 dakika1. Oturum11:30 - 12:00
JP12Pratik Gençler Pizza ve Pide Yarışması30 dakika2. Oturum12:00 - 12:30
JP4Lise Düzeyi Okulları Ana Yemek Yarışması30 dakika1. Oturum12:15 - 12:45
JP6Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı Restoran Tatlı30 dakika1. Oturum13:00 - 13:30
JP13Üniversite Düzeyi Okullar için Pizza Yarışması30 dakika2. Oturum13:00 - 13:30
JP7Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı Balık Yarışması30 dakika1. Oturum13:45 - 14:15
JP8Üniversite Düzeyi Öğrenci Aşçı Makarna Yarışması30 dakika1. Oturum14:30 - 15:00
JP9Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı - Ana Yemek Yarışması30 dakika1. Oturum15:15 - 15:45
23 Haziran Çarşamba, 2021
Yarışma KoduYarışma AdıSüreOturumSaat
JP1Lise Düzeyi Okulları Öğrenci Aşçı Balık Yarışması30 dakika2. Oturum10:00 - 10:30
JP12Pratik Gençler Pizza ve Pide Yarışması30 dakika3. Oturum10:00 - 10:30
JP2Lise Düzeyi Okulları Öğrenci Aşçı Restoran Tatlı Tabağı Yarışması30 dakika2. Oturum10:45 - 11:15
JP13Üniversite Düzeyi Okullar için Pizza Yarışması30 dakika3. Oturum11:00 - 11:30
JP3Lise Düzeyi Okulları Öğrenci Aşçı Makarna Yarışması30 dakika2. Oturum11:30 - 12:00
JP12Pratik Gençler Pizza ve Pide Yarışması30 dakika4. Oturum12:00 - 12:30
JP4Lise Düzeyi Okulları Ana Yemek Yarışması30 dakika2. Oturum12:15 - 12:45
JP6Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı Restoran Tatlı30 dakika2. Oturum13:00 - 13:30
JP13Üniversite Düzeyi Okullar için Pizza Yarışması30 dakika4. Oturum13:00 - 13:30
JP7Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı Balık Yarışması30 dakika2. Oturum13:45 - 14:15
JP8Üniversite Düzeyi Öğrenci Aşçı Makarna Yarışması30 dakika2. Oturum14:30 - 15:00
JP9Üniversite Düzeyi Okullar için Öğrenci Aşçı - Ana Yemek Yarışması30 dakika2. Oturum15:15 - 15:45
JP5Lise Düzeyi Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması70 dakika1. Oturum16:00 - 17:10
24 Haziran Perşembe, 2021
Yarışma KoduYarışma AdıSüreOturumSaat
JP5Lise Düzeyi Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması70 dakika1. Oturum10:00 - 11:10
JP11Yılın En İyi Lisesi Yarışması70 dakika1. Oturum11:30 - 12:40
JPT2Yılın En İyi Üniversite Ekip Yarışması70 dakika1. Oturum13:00 - 14:10
JP10Üniversite Düzeyi Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması70 dakika1. Oturum14:30 - 15:40
Sınıf SPT2Pratik Ekip Yarışması70 dakika1. Oturum16:00 - 17:10
25 Haziran Cuma, 2021
Yarışma KoduYarışma AdıSüreOturumSaat
SP12Ustalar Pizza ve Pide Yarışması30 dakika1. Oturum10:00 - 10:30
SP14Modern Turta (Canlı Yarışma)70 dakika1. Oturum10:00 - 11:10
SP8Sebze Oymacılığı180 dakika1. Oturum10:00 - 13:00
JP11Yılın En İyi Lisesi Yarışması70 dakika2. Oturum10:00 - 11:10
SP12Ustalar Pizza ve Pide Yarışması30 dakika2. Oturum11:00 - 11:30
SP1Modern Kuzine30 dakika1. Oturum11:30 - 12:00
SP2Kuzu30 dakika1. Oturum12:15 - 12:45
Sınıf SPT1Grand Prix, Şefler Ekibi90 dakika1. Oturum13:00 - 14:30
JPT1Gençler Pratik Ekip Yarışması90 dakika1. Oturum14:30 - 16:00
SP3Ustalar Balık30 dakika1. Oturum16:15 - 16:45
26 Haziran Cumartesi, 2021
Yarışma KoduYarışma AdıSüreOturumSaat
SP5Makarna30 dakika1. Oturum10:00 - 10:30
SP7Orijinal Türk Yemeği30 dakika1. Oturum10:45 - 11:15
SP9Asya ve Uzak Doğu Mutfağı30 dakika1. Oturum11:30 - 12:00
SP10Restoran Tatlı Tabağı30 dakika1. Oturum12:15 - 12:45
SP11Modern Türk Mutfağı30 dakika1. Oturum13:00 - 13:30
SP6Yılın Altın Türk Şefi70 dakika1. Oturum13:45 - 14:55
JP4Lise Düzeyi Okulları Ana Yemek Yarışması30 dakika3. Oturum15:15 - 15:45
SP4Engelli Aşçı Yarışması30 dakika1. Oturum16:00 - 16:30